Eesti võistkondlikel meistrivõistlustel 100 ruudu kabes saavutas Urmo Ilves Paide kabeklubi koosseisus hõbemedali ja Katrin Rajasalu Hiiumaa kabeklubi koosseisus 5. koha.

Korvpall

Tallinna Rahvaliigas võitis Kiili SK meeskond Kose Gümnaasiumis toimunud mängus napimast napimalt 85:84 meeskonda Ei, Emotsioon/ Nordic (Mihkel Kurg 30 p, viis 3- punkti viset). Seejärel ilma Mihklita mängides on saadud kolm kaotust järjest.

Esmalt kaotati kodusaalis 60:68 T. Soku KK-le - peatreener oli olümpiavõitja isiklikult - (Jens Vendel 21 p), siis kaotati Kopli Spordihoones 74:79 meeskonnale BC Hausers (Jens Vendel 27 p, kuus 3-punkti viset) ning samas toimunud mängus 63:75 meeskonnale SK Marcus (Alari Kasemaa 17 p) Nüüd on meestel viimane aeg ennast kokku võtta, muidu jääb play-offi koht ainult unistustesse ja unenägudesse.

Jalgpall

30. oktoobril Kiili Spordihallis toimunud II Kiili CUP saalijalgpalliturniiril osales 12 meeskonda. Kiili JK meeskond mängis A-alagrupis. Esmalt võideti Loo JK 4:1, seejärel viigistati 1:1 Kehra FC-ga ning kaotati 0:1 meeskonnale BSC Reggea Boys ning saavutati alagrupis 4 p. II koht. 1/8 finaalis mängiti 1:1 viiki meeskonnaga Hörmann, kuid sellele järgnenud penaltiseeria võideti 7:6! Veerandfinaalis mindi kokku meistriliiga klubiga Tallinna FC Ararat/TTÜ-ga, kahjuks kaotati 0:1 ja selleks korraks mängud mängitud.

Jäädi jagama 5.-8. kohta. Finaalis võitis Tallinna FC Ararat/TTÜ üllatajameeskonna Saaremaalt FC Taritu 2:1. Turniiri kolmas koht kuulus BSC Reggea Boys meeskonnale.

Tänud turniiri korraldajatele! 20. novembril tehti kodusaalis algust Eesti 2011-2012 a. saalijalgpalli meistrivõistlustega. Kiili JK meeskond mängib II liigas põhi-lääne tsoonis, kus osaleb 6 meeskonda. Esimeseks vastaseks vanad sõbrad, FC Sparta brs.ee meeskond. Esimene poolaeg läks nagu üle kivide ja kändude, olime taga 0:1, 1:3 ning siis 0,2 sekundit enne poolaja lõppu lõi Sander 2:3. See värav tõi mängu murrangu.

Sparta mehed sellest üle ei saanud, meie mehed said väravast indu juurde. Teine poolaeg võideti 4:0 ja kogu kohtumine 6:3 ning turniiritabelisse saadi 3 tähtsat punkti.

Jess! Jaan Uudelt lõi selles mängus 3 väravat, Kevin Arike lisas 2 ja Sander Saar 1 värava. Supermängu tegi väravas ka meie meeskonna uus täiendus Mihhail Jakovlev. Tubli, Miša! Debüüdi Kiili JK särgis tegid ka Roland Kulli ja Kerth Aun. Suured tänud jällegi pealtvaatajatele! Järgmine kodumäng toimub 4. detsembril kell 17.00, vastaseks SK Augur Enemat II.

Võrkpall

Eesti meistrivõistlustel I liigas võrkpallis meestele jätkab edukalt TTÜ/ Kiili võistkond. Kodusaalis võideti eelmise aasta finalisti Audentese SG/Noortekoondist 3:1 (25:19, 21:25, 25:18, 25:14), seejärel Tartus EMÜ SK meeskonda 3:0 (25:18, 25:21, 26:24). Seejärel saadi Väätsas hooaja esimene kaotus Paide/ Türi/Väätsa VK meeskonnalt 2:3 (20:25, 25:20, 25:20, 16:25, 12:15) ning kodusaalis võideti sama meeskonda juba 3:1 (25:19, 24:26, 25:16, 25:22).

Eesti karikavõistlustel mängiti veerandfinaalis Pärnu VK meeskonnaga, kes hetkel kuulub Schenker Liiga liidrite hulka ehk tegu on kõrgliiga võistkonnaga. Pärnu võistkonnas pallib ka brasiillasest leegionär, kes ausalt öeldes midagi ulmelist korda ei saatnud ning jäi selgelt meie vanameistrile Mihklile alla!

Anti korralik lahing, kaotus tuli 1:3 (18:25, 25:22, 20:25, 23:25). Korduskohtumine Pärnus.

Keegel

Eesti klubide võistkondlikel meistrivõistlustel 2011/2012 juhib 5. vooru järel KK Reval I võistkond (koosseisus Marko Kikas). SK Talke (Toomas Vendel) on hetkel 4. kohal ja KK Reval II (Gert Ernesaks) 5. kohal.