Rahvaliigas alustas selle aasta mängudega Kiili JK meeskond. Esimeses mängus Padise valla meeskonnaga võideti poolaeg 3:1, kuid teisel poolajal mehed väsisid ja mäng lõppes viigiliselt 3:3. Teine mäng FC Valge Poni Trahteriga möödus kui sõit Ameerika mägedel. Läksime ette 1:0, jäime 1:4 taha, teisel poolajal läksime 6:4 ette, kuid siis teenis Kevin Arike teise kollase kaardi ehk punase ja pidime 20 minutit mängima vähemuses.

Seekord pidasime vastu ja võitsime 6:5. Kolmas mäng JK Kirju Minevik meeskonna vastu võideti juba kindlalt 14:1 (Silver Uudelt lõi 4 väravat). Nabala Kohalikud Koprad meeskond kaotas ka teise mängu, kui Orul saadi 2:9 kaotus Tre ja Oru ühendmeeskonnalt, kuid kolmandas mängus Lool FC Tiigrid Fännklubi vastu avati ka võiduarve, kui võideti 5:1. Järgmises mängus, samuti Lool, võideti taas, sedakorda JK Kirju Minevik meeskond 4:3.Tublid! Edu mõlemale meeskonnale!

Kiili vallarahva VI sportmängud

Kiili vallarahva VI sportmängud jätkusid 9. alaga - teatejooksuga. 29. mail Kangru terviserajal toimunud võistluse võistkonnas 2 naist ja 3 meest, naistel 2 km ja meestel 3 km) võitis koduradadel jooksnud Kangru aleviku võistkond, koosseisus Relika Mell, Liis Grete Atonen, Hans Erik Atonen, Indrek Vaher, Toomas Loho, ajaga 52.36,36. Teisele kohale jooksis end Kiili 2 võistkond, koosseisus Teele Raja, Kaja Muuli, Taavi Liinak, Tarvo Kapp, Arno Aamisepp, ajaga 53.16,51, ning tubli kolmanda koha saavutas enne viimast etappi juhtinud Kiili gümnaasiumi võistkond, koosseisus Kerttu Koni, Kadi Kaljurand, Siim Lomp, Kerth Aun, Ken Areng, ajaga 53.23,30. Järgnesid Vaela-Mõisaküla, Nabala-Paekna, F-Team, Kiili I ja Luige-Sausti. Võistkondlik paremusjärjestus peale 9. ala: 1. Kangru 76 p, 2. Kiili I 66 p, 3. Kiili 2 64 p, 4. F-Team 60 p, 5. Nabala-Paekna 57 p, 6. Kiili gümnaasium 42 p, 7. Vaela- Mõisaküla 41 p, 8. Luige-Sausti 36 p, 9. Lähtse 9 p.

Kergejõustik

Eesti noorte teatejooksu meistrivõistlustel Viljandi staadionil saavutas nii MJ 4x100 m jooksus kui ka MJ 4x400 m jooksus SK Fortis meeskonna koosseisus hõbemedali Karl Aksin. Palju õnne! TA 4x100 m tõkkejooksus saavutas Audentese SK naiskonna koosseisus 3. koha Kertu Väikemaa. Palju õnne! PA 4x100 m ja 4x400 m jooksus saavutas Raivo Maripuu Tallinna SS Kalevi koosseisus vastavalt 4. ja 6. koha.

Harjumaa 2013. a meistrivõistlustel Kose staadionil saavutas meeste 100 m jooksus Karl Aksin 4. koha ja Silver Puulmann 9. koha. Meeste kõrgushüppes saavutas Karl Aksin 6. koha. Tallinna noorte kergejõustiku meistrivõistlustel võitis MJ kõrgushüppes kuldmedali Karl Aksin. Palju õnne! PA klassi 100 m ja 200 m jooksus saavutas hõbemedali Raivo Maripuu. Palju õnne! TA klassi 100 m tõkkejooksus saavutas Kertu Väikemaa 5. koha. TB klassi 600 m jooksus saavutas Liis Grete Atonen 7. ja PA klassi 400 m jooksus Hans Erik Atonen 9. koha.

Eesti teatejooksu meistrivõistlustel Tartus Tamme staadionil saavutas meeste 4x400 m jooksus Tallinna SS Kalevi võistkonna koosseisus tubli 4. koha Raivo Maripuu. M 4x100 m jooksus saavutas Raivo Tallinna SS Kalevi koosseisus 8. koha.

Orienteerumine

Harjumaa meistrivõistlustel suundorienteerumises saavutas N55 vanuseklassis kuldmedali Virve Orav. Palju õnne! N21 vanuseklassis saavutas Anneli Orav hõbemedali. Palju õnne! Valikorienteerumises saavutas N55 vanuseklassis hõbemedali Virve Orav. Palju õnne! Balti veteranide lahtistel meistrivõistlustel saavutas Georg Sooberg M70 vanuseklassis pikal rajal 5. koha, aga lühirajal saavutas Georg pronksi.

Autosport

8. juunil korraldati Haapsalus Kiltsi lennuväljal 13. lõppkiirendusvõistlus "One Mile Challenge 2013" ehk lõppkiiruse võistlus 1 miilisel distantsil. C-klassi ja kogu võistluse kiirema aja sõitis välja Kiili mees Erik Olesk. (auto - Audi S6, mootor 2,6T, 600+hj). Eriku kiirus - 319 km/h - täitsa hull vana - on Eesti 300 km/h klubis praegu teine-kolmas. Tippmark on 326 km/h.

Rulluisutamine

EMT Rullituur I etapp - Raplarull 42 km - 75. Elmer Taim. IIZI skate - 16 km - 13. Ermet Vain, 14. Elizabeth Jõgi. II etapp - Maardu - IIZI skate - 14. Elizabeth Jõgi, 16. Ermet Vain.

Jalgrattasport

Samsung Estonian Cup - Eesti Rattamaratonide sari - 3. etapp - Rõuge Rattamaraton, 62 km. Esimese 200 lõpetanu seas: 29. Tõnno Palm, 103. Asko Nurm, 187. Bruno Tamm. SEB 32. Tartu Rattaralli, 135 km - esimese 500 lõpetanu seas: 50. Tõnno Palm, 158. Kevin Kaldma, 242. Bruno Tamm, 490. Arno Aamisepp.

Korvpall

Eesti seenioride meistrivõistlustel saavutas vanuseklassis 45+ Wombat meeskonna koosseisus kuldmedali Ott Põldsaar.

Võrkpall

Võrumaa populaarsem võrkpalliturniir Tamula Vanake tõi sellel aastal Võru spordikooli pargi kaheksale mänguväljakule kokku 38 segavõistkonda. Harrastajate liigas saavutas Kiili võistkond 11. koha ning Classic 40+ liigas saavutas võistkond Santa Sisters 3. koha, koosseisus Mari Loorman, Laidy Lainoja, Triin Maller, Tõnu Rannula, Erki Arumeel, Tarmo Kalman.