Tabasalu spordikompleks sai juurde tenniseväljaku


Tabasalu spordikompleks sai juurde tenniseväljaku
Grete Iris Promm, Rene Buschi tennisekooli õpilane on andnud isale, Toivo Prommile uuel tenniseväljakul tulise lahingu. Nüüd surutakse sõbralikult kätt. Foto: Ülo RussakHarku Valla Teataja

10 aastat tagasi, 2002. aasta mais avas külastajaile uksed Tabasalu spordikompleks. Millega rõõmustatakse uuel alanud hooajal spordisõpru? HVT küsimustele vastab spordikompleksi juhataja Peeter Kallas.

Mida põnevat pakub uus hooaeg spordikompleksi külastajaile?

Peeter Kallas: "Oleme käivitanud konkursi "Spordisõber", kus osalevad automaatselt kõik spordikompleksi külastajad, kellel on kliendikaart.
Nii et mida rohkem külastuskordi, seda reaalsem on võita "Spordisõbra" tiitel koos 1000 eurose kinkekaardiga turismireisiks.

Kuna "Spordisõber" välja kuulutatakse?

Konkursi lõplikud kokkuvõtted tehakse aasta lõpus, detsember 2012. Vahekokkuvõtteid teeme aga pidevalt.
Koostöös partneritega jagame igakuiselt auhindu parimatele. Parimate nimesid saab näha spordikompleksi kodulehel www.tabasalusport.ee. Ootame ka õrnema soo esindajate aktiivset osavõttu.

Kas sportimisvõimalused on ka mitmekesistunud?

Äsja lõpetasime jõusaali noorenduskuuri, riistvara hulka lisandusid kaks kardioseadmetega jalgratast, jooksulint ja jõumasin kõhu- ning jalalihaste treenimiseks.
Kindlasti pakub spordisõpradele enim aga äsja avatud tenniseväljak, mille rajasime koostöös Harku vallaga. Kõik tennisehuvilised saavad aja tenniseväljaku kasutamiseks broneerida spordikompleksi kodulehel www.tabasalusport. ee, selleks peab olema Tabasalu spordikompleksi kliendikaart. Kes ei oma veel kliendikaarti, saab selle taotleda spordikompleksi kodulehelt.

Kui usinasti uut tenniseväljakut ka kasutatakse?

Peab ütlema, et iga päevaga mänguhuviliste arv kasvab. Sport on meie vallas populaarne.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare