Käesoleva aasta talv oli lumerikas suusatalv. Jõgevamaa meistrivõistlused suusatamises peeti klassikalises stiilis 12. veebruaril Kuremaal ja vabas stiilis 7. märtsil Palal. Maakonna meistriks meeste vabasstiilis tuli Rannar Raantse 10 km distantsil ajaga 28.02 ning klassikalises stiilis sõidetud 5 km distantsil saavutas ta teise koha ajaga 15.11. Tartu suusamaratonil saavutas Rannar 183. koha.

21. veebruaril Kuremaal peetud Jõgevamaa noorte meistrivõistlustel saavutasid Tabivere gümnaasiumi õpilased Raido Raudsepp poiste U-16 vanuseklassis ja Eleonora Aunap tütarlaste U-10 vanuseklassis teise koha. Tabivere gümnaasium saavutas gümnaasiumide arvestuses neljanda koha. Võrkpalli kevadturniiri võitis Tabivere rahvaspordiklubi meeskond 6. aprillil korraldas Tabivere rahvaspordiklubi Tabivere gümnaasiumi võimlas traditsioonilise kevadturniiri meeste võrkpallis. Osalesid kolm meeskonda Tabiverest ja külalismeeskond Tormast.

Turniiri võitis Tabivere Rahvaspordiklubi meeskond koosseisus Riho Sepp, Rait Austa, Raigo Metsaste, Marten Loimet, Toomas Mändmets ja Kalev Siim. Nad alistasid tasavägistes kohtumistes Tabivere veteranide meeskonna 2:1 (25:19; 21:25; 15:3) ja Torma Sport meeskonna 2:0 (25: 15; 25:23).

Tabivere veteranide ja Torma Sport meeskonna omavahelises mängus jäid peale veteranid tulemusega 2:0 (6:24; 25:18). Head mängu näitas kohati ka Tabivere noorte meeskond koosseisus Alar Neeno, Ingmar Kaasik, Rünno Vernik, Rauno Vernik ja Andero Kalju. Nad kaotsid küll kõik mängud, kuid noormehed on arenguvõimelised ja on edaspidi kindlasti võimelised mängima head võrkpalli. Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Toomas Mändmets Tabivere Rahvaspordiklubi meeskonnast.

Võistlust toetasid Tabivere vald ja Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa eksperdigrupp.

Tabivere valla lahtised meistrivõistlused lauatennises

7. aprillil toimusid Tabivere gümnaasiumi võimlas Tabivere valla lahtised meistrivõistlused lauatennises.

Meeste turniiril osales 21 ja naiste turniiril tagasihoidlikult 4 mängijat. Meeste turniirivõit jäeti koduvalda, mille võitis Erlend Kesa, kes alistas kõik oma vastased. Teise koha saavutas Rain- Mait Roomet Tartust, kes oli parim ka veteranide +50 vanuseklassis.

Kolmandaks tuli meeste turniiril Taavi Korsar Tartust. Tabivere võistlejatest olid esikümnes Erik Kesa seitsmendana ja Aleksei Kljutšivski kaheksandana.

Poistest oli parim Andre Lumiste Kaareperest ning naiste turniiri võitis Anne Pern Lustiverest. Tabivere võistleja Kadi Kesa saavutas naiste turniiril kolmanda koha.

Tabivere tõstjad võitsid kaks meistritiitlit Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlustelt 23. märtsil esindasid kuus Tabivere tõstjat Jõgevamaad Eestimaa spordiliidu Jõud meistrivõistlustel tõstmises Sindis, kust toodi koju kaks meistritiitlit. Meistritiitlid tõid koduvalda kehakaalus 105 kg võistelnud Jarmo Andressoo kogusummas 225 kg (90+135) ja Riho Kägo kehakalus üle 105 kg kogusummas 310 kg (140+172). Neljanda koha saavutasid Arvi Oja kehakaalus 56 kg kogusummas 64 kg (27+37) ja Mart Volk kehakaalus 94 kg kogusummas 185 kg (80+105). Võistkondlikult võitis esikoha Järvamaa, Jõgevamaa saavutas neljanda koha.