Kes siis olid need head sportlased, kes aitasid meie vallal kulla võita ja punkte koguda?

Jooksukorss - 1500 m. Poisid B klass: Siim - Sander Pihu I koht (aeg 5.16.9). Poisid A klass: Romet Sutt (aeg 5.21.1), Karl Jõumees (aeg 5.36.3), Sten Pihu (aeg 6.07.5).

1500 m. Mehed: Sander Soobik I koht (aeg 4.48.2), Taavi Tammik (aeg 5.09.7)

1500 m. Mees veteranid: Aavo Sempelson II koht (aeg 5.46.9), Mati Pilt (aeg 6.40.5), Mart Lemmik (aeg 6.43.1), Viktor Kuldkepp (aeg 6.53.8). 3000 m. Mehed: Mirko Nurk ( aeg 12.07.7). 3000 m. poisid A klass: Rasmus Sutt I koht (aeg 10.25.4), Oliver Kask II koht (aeg 11.24.5). 1500 m. Tüdrukud B klass: Kairit Paju I koht (aeg 6.11.1), Kethe Ana Põldma (aeg 6.46.6). 1500 m. Tüdrukud A klass: Triin Taveter I koht (aeg 6.43.5)

1500 m. Naised veteranid I: Anu Taveter I koht (aeg 5.50.5), Sirje Kõresaar III koht (6.14.5), Marge Nõmm (aeg 6.30.9), Juta Lemmik (aeg 7.42.9). 500 m. Naised veteranid II: Sirje Kõresaar I koht (aeg 2.04.7), Juta Talu III koht (aeg 2.21.9), Juta Lemmik (aeg 2.27.21). Pärnumaa 50. Suvemängudelt III koht jooksukrossis.

Orienteerumises aitasid punkte koguda Aavo Sempelson II koht, Tiina Hodakov III koht, Karl- Sander Sempelson II koht, Mati Pilt III koht, Marika Pilt II koht, Triin Taveter III koht, Ergo Enn, Ivo Enn, Urmas Org, Terje Vilberg, Taavi Tammik, Karl Valgepea, Agnes Võsanurm, Tekla Liisa Vilberg, Triin Kihuoja. Tahkuranna vald IV koht orienteerumises.

Jahilaskmises tõid meile 22 punkti Kalle Kuuse, Verner Markus, Gert Krüger ja Alari Sai.

Kergejõustikus saavutas Tahkuranna vald üldkokkuvõttes III koha. Naised veteranid I, II: 100 m. jooks Marge Nõmm II koht, Annika Maasing III koht, punkte aitasid koguda Sirje Kõresaar ja Anneli Lihtne. Naised veteranid I, II: 1500 m. Anu Taveter I koht, Sirje Kõresaar II koht. NV I, II kettaheites tõid meile punkte Anneli Lihtne ja Annika Maasing. Kaugushüpe I koht Anneli Lihtne, II koht Annika Maasing.

NV I, II 400 m. jooks I koht Anu Taveter. Noormehed 100m. jooksus tõi punkte Karl Sander Sempelson, 1500 m jooksu võitis Rasmus Sutt I. koht, punkte tõid meile juurde Romet Sutt, Silver Salusoo ja Karl Jõumees. Kaugushüppes saavutas 4. koha Karl Sander Sempelson. Noormeeste 400 m jooksus saavutas Oliver Kask III koha ja Karl Sander Sempelson 4. koha. Noormeeste 3000 m. jooksus saavutas II koha Romet Sutt ja III koha Oliver Kask. Mehed 1500 m. jooks I koht Roman Fosti , III koht Sander Soobik

Odaviske II koht Madis Kiin. Meesveteranide I ja II kuulitõuke ja kettaheite arvestuses tõid meie vallale punkte Jüri Kõresaar ja Peeter Kangruoja. Peeter Kangruoja saavutas kaugushüppes III koha.

Väike Rootsi teatejooksu võistkonnas olid Kadi Keir Kukk, Anu Taveter, Kairit Paju, Marge Nõmm.

Suur Rootsi teatejooksu II koha võitjad olid Roman Fosti, Rasmus Sutt, Karl-Sander Sempelson, Madis Kiin.

Võrkpallimeeskond pidi leppima sellel aastal 6. kohaga, võistkonnas olid Karol Nairis, Rutmar Lepik, Kuido Jänes, Erik-Jörgen Sempelson. Perekonna teatevõistluses tõi tabelipunkte perekond Vahtra. Juhtkonna võistkond saavutas 4. koha ja tõi meie tabelisse 26. punkti.

Pentaki võistkond saavutas II koha. Võistkonnas olid Madis Kiin, Veiko Teas, Kalmer Kõresaar, Anu Nõmm.

Noored jalgpallurid tõid Tahkuranna vallale ilusa pronks medali. III koha eest võitlesid Mirko Mardiste, Martin Mardiste, Kermo Hunt, Henry Laurson, Reimo Madissoo, Karmo Valk, Karl Valk, Rait Madissoo, Indrek Eesnurm.

Naiste rulluisutamises  saavutas Tahkuranna vald I koha - Lenne Vaher, Kairit Paju, Anneli Lihtne, Triin Taveter. Naiste individuaalarvestuses saavutas I koha Lenne Vaher, III koht Anneli Lihtne, Sirje Kõresaar jäi 5. kohale. Noorte arvestuses I koht Kairit Paju, II. koht Triin Taveter.

Disc-golfi võistkond saavutas Pärnumaa 50. Suvemängudel I koha - võistkonda kuulusid Urmas Org, Ardo Vakk, Karel Tölp, Kalmer Kõresaar

Suur aitäh suvemängudest osavõtnud sportlastele ja kõigile neile, kes aitasid Tahkuranna vallal võita. Uued võidud ootavad meid Pärnumaa Rannamängudel 16.-17. juulil Jõulumäel.