Tähtvere valla indiacalased osalesid sõbrapäeva turniiril Paides

 (1)

Tähtvere valla indiacalased osalesid sõbrapäeva turniiril Paides
Võistkond „Tähtvere vanad“. (Foto: Kristina Pant)Valla Elu

22. veebruaril toimus Paides II Sõbrapäeva Indiacaturniir, kus osales ligi 100 võistle­jat üle Eesti, teiste hulgas ka Tähtvere valla indiacalased.

Registreerunud oli 14 sega­võistkonda ning 9 mees- ja 8 naiskonda. Kolmel väljakul peeti kokku 57 mängu. Meie võistkonnad said väärtuslikke võistlu­skogemusi. Tähtvere naiskonnas mängisid Maarika Jaguson, Mariann Tarkonen, Ilona Loschinskaya, Veera Januskevits ja Liina Mets. Tähtvere meeskonnas mängisid Einar Piir, Kert Randla, Lauri Pant, Ahti Tarkonen, Roman Suvorov, Argo Pind ja Alvar Kägo. Meeskond suutis võtta oma esimese män­guvõidugi, kuid sellest ei piisanud alagrupist edasipääsemiseks.

Paides viiendaks jäänud segavõistkond „Tähtvere vanad" jäi poolfinaali ukse taha peale ülinappi kaotust veerandfi­naalis, kus mõlemad geimid kaotati vaid 1 punktiga. „Tähtvere noored" pälvisid eriauhinna, kui korraldajatele kõige roh­kem meeldinud võistkond. Tähtvere val­la mängija Ilona Loschinskaya (12 a) oli selle võistluse kõige noorem osaleja.Kõik mängijad andsid endast parima, võist­kondade vaim oli hea, ühtehoidev ja loomu­likult peab tänama ka Tähtvere valda toetuse eest!

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare