Tapa valla LAULUKARUSSELL 2012 kokkuvõte ja tulemused
LAULUKARUSSELL 2012 kokkuvõte
Laupäeval, 14. aprillil võistlesid Tapa kultuurikojas toimunud laste lauluvõistlusel 3- 18 aastased noored lauljad Tapa vallast. Osavõtjaid oli kokku 39.
Žürii tööd juhtis pika staažiga muusikaõpetaja ning koorijuht Toomas Voll. Liikmetena osalesid Ene Uuland ja Riho Peil.
Vanuserühm 3- 4 aastased
I koht- Angel Bei Fru K. Pärnaste „ Mulle meeldib see" ( LA Pisipõnn, õp Maie Kents)
Vanuserühm 5-7 aastased
I koht- Ketelin Kärt K. Kuusk „Laisa lapse laul" ( LA Pisipõnn, õp Maie Kents)
II koht- Randmar Tuulemäe K.Pärnaste/ Wimberg „Mereröövli saar" ( LA Pisipõnn, õp Maie Kents)
III koht- Carmen Lanno A. Röömel „Selline soov" ( LA Pisipõnn, õp Maie Kents)
Eripreemia ilusa häälematerjali eest Artjom Prodan (LA Vikerkaar, õp Irina Ladõgina).
Publiku lemmik Miina- Matilda Risthein (LA Vikerkaar, õp Irina Ladõgina).
Osalejad: Emma Afanasjev, Emili Afanasjev ja Kadri Vildek lasteaiast Pisipõnn ning Nineel Mametova, Meelis Metsa ja Vladimir Akimov lasteaiast Vikerkaar.
Vanuserühm 8- 10 aastased
I koht- Jelizaveta Bitjutskaja A.Voinov „Kevad" ( Tapa Vene Gümnaasium, õp Jelena Kõre)
II koht- Jako- Kaarel Härm H.Hindpere „Unistus preeriast" ( Tapa Gümnaasium, õp Kai Kivi)
III koht - Ariana Arutjunjan G. Jaani „Me kõik jääme vanaks" ( Tapa Gümnaasium, õp Kai Kivi)
Tulevikulootuse eripreemia- Jenifer Leisson Webber/ Elliot/ Nunn „Memory" ( Jäneda Kool, õp Arvo Luik)
Osalejad: Moona Lamus ( Lehtse Kool, õp Tiiu Tikkerber), Merili Milvaste ( Tapa Gümnaasium, õp Riina Ring), Kädi Järv, Eleriin Sahtel, Lenne-Ly Siilivask, Jens Ülesoo ( Tapa Gümnaasium, õp Erika Tamm), Nadežda Tsuvpilo ( Tapa Vene Gümnaasium, õp Jelena Kõre),Käty Vildek , Ketlin Laderlich ( Tapa Gümnaasium, õp Kai Kivi), Õnne-Ly Maask, Karl- Markus Vijar ( Jäneda Kool, õp Arvo Luik), Emilia Loštšina (Tapa Gümnaasium, juhendaja Marina Loštšina).
Vanuserühm 11- 13 aastased
I koht- Marten Prokuda de Pierro/ T. Varik „Ave Maria" ( Lehtse Kool, õp Tiiu Tikkerber)
II koht- Diana- Luiza Gorjuško A.Röömel „Vaata, kuulata" ( Tapa Gümnaasium, õp Svetlana Kuusik)
III koht- Jekaterina Akimova Ü. Vinter „Majakene mere ääres" ( Tapa Vene Gümnaasium, õp Jelena Kõre)
Eripreemia emotsionaalse esinemise eest- Sandra Kärt H. Käo „Pimedus" ( Tapa Gümnaasium, õp Riina Ring)
Osalejad: Katarina- Liina Buš (Tapa Vene Gümnaasium, õp Jelena Kõre), Jete Lisett Neerot ( Tapa Gümnaasium, õp Kai Kivi), Britt Ülesoo 8 Tapa Gümnaasium, õp Svetlana Kuusik).
Vanuserühm 14- 18 aastased
I koht- Diana Gukova W. Houston „I Will Always Love You" (Tapa Vene Gümnaasium, õp Jelena Kõre)
II koht- Elen Tumanovich Beyonce „Listen" (Tapa Vene Gümnaasium, õp Jelena Kõre)
III koht- Margus Prokuda Kait Tamra/ H. Runnel „Kodu" 8 Lehtse Kool, õp Tiiu Tikkerber)
Osalejad: Marie Johanna Kippar ( Tapa Gümnaasium, õp Kai Kivi) ja Janne Lamus ( Lehtse Kool, õp Tiiu Tikkerber).
Lääne- Viru maakonna Laulukarussell toimub 19. aprillil Rakvere Rahvamajas, kus Tapa valda esindavad Ketelin Kärt, Randmar Tuulemäe, Carmen Lanno, Jelizaveta Bitjutskaja, Jako- Kaarel Härm, Ariana Arutjunjan, Marten Prokuda, Diana- Luiza Gorjuško ja Jekaterina Akimova.
Tänusõnad suure töö tegijatele- õpetajatele, noortele lauljatele, lastevanematele, kõigile abilistele ning pöidlahoidjatele! Uute laulmisteni!