Tapa vallavanem Alari Kirt tunnustas eile Tapa valla 2010 aasta parimaid sportlasi

 (1)
Tapa valla parimad sportlased 2011 (Foto: www.tapa.ee)
Tapa valla parimad sportlased 2011 (Foto: www.tapa.ee)Eestielu

3. märtsil Tapa vallavolikogu saalis tunnustas Tapa vallavanem Alari Kirt Tapa valla 2010a. parimaid sportlasi mälestusmeenete ja tänukirjaga.

Parimad sportlased selgitati kahes voorus, millest esimeses kõik Tapa valla spordiklubid saatsid andmed oma võistluslade parimatest tulemustest, mille põhjal II voorus Tapa valla aastategija komisjoni ja Tapa vallavalitsuse koostööna selgitati välja Tapa valla 2010 aasta parimad sportlased kaheksas erinevas kategoorias.

2010. aasta oli Tapa valla sportlastele järjekordselt edukas, 7. koht saalihoki MM-ilt võistkondlikult, kuhu kuulus Jänedalt pärit saalihokimängija Oskar Salm, lisaks tublid esinemised rahvusvahelistelt sportlikelt jõuproovidelt, üle 80 medali Eesti Meistrivõistlustelt ja rohkearvuliselt edukaid esinemisi maakonna meistrivõistlustelt ühtekokku 11 erineval sporialal. Tublid on kõik Tapa valla noorsportlased, täiskasvanud ja harrastajad ning võistkonnad, kuid iseäranis just treenerid, tänu kellede eestvedamisel Tapa valla sportlastel on üldse võimalus korralikult erinevaid spordialasid harrastada. Palju õnne kõikidele Tapa valla sportlastele ja treeneritele !

Toome Teieni kõik Tapa valla spordiklubide poolt saadtud tublide Tapa valla sportlaste nimed koos tulemustega ja parimad tegijad kaheksas erinevas kategoorias:

Tapa valla parim noorsportlane mehed 2010 - Lisbeth Vinter

Tapa valla parim noorsportlane naised 2010 - Rainer Viilveer

Tapa valla parim meesportlane 2010 - Oskar Salm

Tapa valla parim naissportlane 2010 - Olga Koroleva

Tapa valla parim veteransportlane 2010 - Kuno Rooba

Tapa valla parim noorte võistkond 2010 - U-15 saalihoki noormeeste võistkond

Tapa valla parim võistkond 2010 - SK Jäneda meeskond

Tapa valla parim treener 2010 - Tõnu Salm

 

I kategooria – Tapa valla parim noorsportlane mehed 2010

  • Rainer Viilveer – maadluses Eesti MV 1.koht, Eesti jun. MV 1.koht, Jõudi MV 1.koht, K.Palusalu mälestusvõistlustel 1.koht, Eesti koondises Eesti-Soome maavõistlusel ja Põhjamaade MV, 2. kohad rahvusvaheliselt CSIT mängudel, turniiridel Stockholmis ja Pihkvas.
  • Arman Arutjunjan – kergejõustikus Eesti MV B-kl odaviskes 2.koht, Eesti koondises Balti Matšil, maakonna meiter 2010
  • Siimo Tänavots – käsipalli meistriliigas SK Tapa meeskonnas 5-6 koht ja kuulub Eesti noorte koondisesse
  • Kermo Uue – saalihokis U-13 EMV III koht ja karikas I koht
  • Aleksandr Ivanov - Läti 2010.a.: kompl harjutused - 1 koht, Eesti meistrivõistlused 2010.a.: 3 koht sparring, Kohtla-Järve taekwon-do meistrivõistlused: 1 koht sparring, BaltCup 2010.a.: 2 koht  meeskonna sparring, 1 koht - enesekaitse Riga 2010.a.: 1 koht - sparring, 1 koht-enesekaitse
  • Asso Kesaväli - orienteerumises Lääne – Virumaa MV orienteerumises M18 I koht, SO JMM Sprint - H20 34. koht ja lühirada H20 42. koht, Eesti MV rattaorienteerumises M18 III koht

II kategooria – Tapa valla parim noorsportlane naised 2010

Loe veel

  • Lisbeth Vinter – maadluses Eesti kadettide MV 1.koht, Eesti juun MV 2.koht, Eesti MV 3.koht, Põhjamaade kadettide MV 4.koht, Jõudi MV 1.koht
  • Kristi Raudlepp - Mängis Virumaa Jalgpalliklubi koosseisus Eesti esiliigas
  • Kärolin Kullamägi – käsipallis Eesti C-kl MV üks parimates mängijatest, Eesti MV 1. koht C-kl tüdrukud, EM karikas 4. koht C-kl tüdrukud
  • Anastassija Sotška - Kohtla-Jarve Taekwon-do Meistrivõistlused - 1 koht – sparring, Riga 2010 - 2 koht, sparring 3 Eesti avatud võitlusspordi mängud 2010 - 1 koht – sparring Baltcup 15-16 may 2010 - 3 koht, Kohtla-Jarve Taekwon-do Meistrivõistlus 2010 - 2 koht sparring, Eesti Meistrivõistlus 2010 Maardu – 2 koht sparring
  • Kaisa Rooba -  Lääne – Virumaa MV orienteerumises N12 I koht

III kategooria - Tapa valla parim meesportlane 2010

  • Alik Tseiko – maadluses Eesti MV 3.koht, üks paremaid Eesti MMA-võitlejaid
  • Kaspar Lees – saalihokis SK Tapa meistriliiga meeskonna kapten, Eesti juunioride koondise liige.
  • Sergei Akimov - SK Tapa liige, mängis 2010 koostöölepingu alusel FC Kuressaare meeskonnas Eesti meistriliigas ja Rakvere Flora meeskonnas esiliigas.
  • Jaak Burk - Balti meistrivõistlused C grupp III koht mototraielis, Läti MV C grupp I koht, Eesti MV A grupp II koht
  • Oskar Salm - saalihoki Maailmameistrivõistlustel 7. koht (meeste koondises), Eesti meister Augur/A ja A Kinnisvara koondises ja SK Jäneda/Augur saalihoki esiliigas 3. koht
  • Ain Roosimägi – Eesti MV märketeatesuusatamine M21 4. koht
  • Vladimir Lištšuk – Lääne-Virumaa meister ja Tapa valla meister males

IV kategooria – Tapa valla parim naissportlane 2010

  • Olga Koroleva - Eesti MV 3.koht, Eesti juun. MV 3.koht, Jõudi MV 1.koht

V kategooria – Tapa valla parim noorte võistkond 2010

  • Tapa gümnaasiumi 6.-9 klasside poiste jalgpalli võistkond - Lääne-Virumaa meister, Lääne-Virumaa koolide meister, Tapa valla meister, Eesti koolide rahvaliiga võitja
  • C-kl tüdrukud  - käsipalli Eesti MV 1. koht ja karikas IV koht
  • U-15 saalihoki - saalihoki Eesti MV I koht ja Fatpipe karikavõistlused I koht
  • noorteklassi Tapa Piruett võistkond – Tallinna lahtised MV rühmavõimlemises 7. koht, Kalevi lahtised MV rühmavõimlemises 9. koht, Eesti MV riistvõimlemises 9. koht, Paide lahtised MV rühmavõimlemises 5.koht, Pirueti lahtine jõuluturniir rühmavõimlemises 6. koht

VI kategooria – Tapa valla parim täiskasvanute võistkond 2010

  • SK Tapa käsipalli meeskond – EMV 5-6 koht
  • Jäneda Maasikas – saalihokis 3. koht Eesti Meistrivõistlustel, 1. koht Sparta Tänavahoki Tuur
  • SK STEV - Aravete rannavolle sarja I koht (Butšenkov-Sidorov), Kõrvemaa suvemängude meeskond I koht
  • SK Jäneda – saalihoki Eesti MV esiliigas III koht, Lääne-Virumaa meister
  • Männikumägi naiskond  - (Raili Rooba,Anni Vainola, Marje Viirmann) 4. koht seiklusspordi sari Xdream.
  • Rakvere Orienteerumisklubi  - Eesti MV märketeatesuusatamine M21 4. koht (Tapa vallast Kuno Rooba, Asso Kesaväli, Ain Roosimägi)

VII kategooria – Tapa valla parim veteransportlane 2010

  • Kuno Rooba - Eesti MV suusaorienteerumine sprint M35 I koht, Lääne – Virumaa MV orienteerumises M35 I koht, Eesti MV märketeatesuusatamine M21 4. koht,  Eesti MV suusatamine 10 km klassika M35 II koht, Eesti MV suusaorienteerumine tavarada M35 III koht
  • Raili Rooba  - Lääne – Virumaa MV orienteerumises N35 III koht, vabariiklik seiklusspordi sari Xdream Männikumägi naiskond 4 koht.

VIII kategooria – Tapa valla parim treener 2010

  • Elmu Koppelmann – juhendas: EMV 5-6 koht, 3. koht D-kl poisid, 5. koht C-kl poisid, 6. koht C-kl poisid
  • Allan Vinter, Sergei Sahno ja Martin Piksar – juhendas: Lisbeth Vinter - Eesti kadettide MV 1.koht, Eesti juun MV 2.koht, Eesti MV 3.koht, Põhjamaade kadettide MV 4.koht, Jõudi MV 1.koht + 73 auhinnalist kohta(1-3 koht) Eesti Meistrivõistlustelt maadluses ja sumos + 33 auhinnalist kohta maadluses (1-3 koht) Lääne-Virumaa Meistrivõistlustelt (neid andmeid eraldi treenerite all ei esitatud !)
  • Mare Neps – juhendas: Eesti MV 1. koht C-kl tüdrukud, 3. koht D-kl tüdrukud, 4. koht B-kl tüdrukud, 5. koht A-kl tüdrukud, 1. koht D-kl tüdrukud, 2. koht B-kl tüdrukud, 4. koht C-kl tüdrukud, 5. koht A-kl tüdrukud
  • Aron Jaanis – juhendas: EMV 5-6 koht mehed, 3. koht D-kl poisid, 5. koht A-kl poisid, 5. koht A-kl poisid, 5. koht D-kl poisid, 6. koht B-kl poisid
  • Juhan Tomingas – juhendas: Jäneda Maasikas - 3. koht Eesti Meistrivõistlustel, 1. koht Sparta Tänavahoki Tuur-il
  • Maksim Butšenkov – juhendas: rannavolles Rakvere “Rannakuningas” III koht, Aravete rannavolle: I koht (4 etappi), Kõrvemaa suvemängud meeskond ja segapaaris I koht
  • Tõnu Salm – juhendas: U-15 saalihoki MV I koht ja Fatpipe karikavõistlused I koht, saalihoki Eesti MV esiliigas III koht, Lääne-Virumaa meister, U-11 EMV 5. koht ja Fatpipe karikas I koht, U-13 EMV III koht ja karikas I koht, U-19 EMV 7. koht, Oskar Salm - saalihoki Maailmameistrivõistlustel 7. koht (meeste koondises), Eesti meister Augur/A ja A Kinnisvara koondises ja SK Jäneda/Augur esiliigas 3. koht
  • Aleksander Butsinski - juhendas: Aleksandr Ivanov - Läti 2010.a.: kompl harjutused - 1 koht, Eesti meistrivõistlused 2010.a.: 3 koht sparring, Kohtla-Järve taekwon-do meistrivõistlused: 1 koht sparring, BaltCup 2010.a.: 2 koht  meeskonna sparring, 1 koht - enesekaitse Riga 2010.a.: 1 koht - sparring, 1 koht-enesekaitse, Anastassija Sotška - Kohtla-Jarve Taekwon-do Meistrivõistlused - 1 koht – sparring, Riga 2010 - 2 koht, sparring 3 Eesti avatud võitlusspordi mängud 2010 - 1 koht – sparring Baltcup 15-16 may 2010 - 3 koht, Kohtla-Järve Taekwon-do Meistrivõistlus 2010 - 2 koht sparring, Eesti Meistrivõistlus 2010 Maardu – 2 koht sparring, Jana Prudentskaja EMV I koht, Mark Voronov EMV III koht, Maksim Vassiljuk EMV I koht, Viktorija Protassova EMV II koht, Aljona Veiser EMV III koht, Anna Žukova EMV I koht, Vladimir Kirjuhhin EMV I koht
  • Diana Zozulja – juhendas noorteklassi Tapa Piruett võistkond – Tallinna lahtised MV rühmavõimlemises 7. koht, Kalevi lahtised MV rühmavõimlemises 9. koht, Eesti MV riistvõimlemises 9. koht, Paide lahtised MV rühmavõimlemises 5.koht, Pirueti lahtine jõuluturniir rühmavõimlemises 6. koht.
  • Raili Rooba – juhendas: Raili Rooba - Lääne – Virumaa MV orienteerumises N35 III koht, vabariiklik seiklusspordi sari Xdream Männikumägi naiskond 4 koht, Kuno Rooba - Eesti MV suusaorienteerumine sprint M35 I koht, Lääne – Virumaa MV orienteerumises M35 I koht, Eesti MV märketeatesuusatamine M21 4. koht,  Eesti MV suusatamine 10 km klassika M35 II koht, Eesti MV suusaorienteerumine tavarada M35 III koht, Asso Kesaväli -  Lääne – Virumaa MV orienteerumises M18 I koht, SO JMM Sprint - H20 34. koht ja lühirada H20 42. koht, Eesti MV rattaorienteerumises M18 III koht, Eesti MV märketeatesuusatamine M21 4. koht, Ain Roosimägi – Eesti MV märketeatesuusatamine M21 4. koht
  • Alo Relli – juhendas: Arman Arutjunjan – kergejõustikus Eesti MV B-kl odaviskes 2.koht, Eesti koondises Balti Matšil, Margus Õun EMV jun kuul II koht, Siim Suurküla EMV 4x100mtj I koht + 42 auhinnalist kohta Lääne-Virumaa meistrivõistlustelt (1-3 koht) + 4 meeskondlikku auhinnalist kohta.

 

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare