Tartus tuleb raeplatsil jõululaatEsimene advent Tartus 2016
Foto: Argo Ingver

Laupäeval, 10. detsembril kell 11-17 toimub Tartu raekoja platsil ja Küüni tänaval suur jõululaat.

Kaunilt ehitud Tartu kesklinna on oodata üle 200 kaupleja, kes pakuvad jõulukingitusteks sobivat käsitööd ja maitsvat toitu jõululauale. Käsitöö valik saab olema suur - kaubeldakse nii kudumite, ehete, punutiste kui ka keraamika, klaasikunsti ja sepistega. Traditsiooniliselt pakutakse laadal suures valikus suitsuliha- ja kalatooteid, verivorste, hapukapsast, küpsetisi, mett ning maiustusi.

"Müüjaid saabub üle Eesti. Lisaks on sellel aastal laadal osalemise vastu rohkelt huvi erinevatel heategevusorganisatsioonidel, kes tulevad end laadale tutvustama,“ ütles Tartu linna ettevõtlusosakonna spetsialist Marilin Kroon.

Laadal loob jõulumeelolu muhe jõuluvana Uudu, kes kell 12.30 ja 13.30 ootab lapsi luuletusi lugema. Vahva tuleetenduse annavad Zerkala tuletantsijad kell 15.30, millele järgneb õnnevalamine kiigemetsas.

Jõululaata korraldab Tartu linnavalitsuse ettevõtluse osakond.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare