Tõrva Loitsule sõidavad eribussid Tallinnast, Tartust ja Valgast

 (3)

Tõrva Loits 2014
Foto: MARI LUUD

Laupäeval toimuvale Eesti suurimale vabaõhulavastusele Tõrva Loits on võimalik sõita ka ürituse eribussidega. Bussid toovad rahva muretult enne etenduse algust kohale ning viivad tagasi kohe peale ürituse lõppu.

Tallinnast väljuvad bussid endise Kunstiakadeemia parklast kell 16:30, Tartust Vanemuse teatri eest kell 18:30 ja Valga raudteejaama eest kell 19:00. Bussipiletid edasi-tagasi marsruudil maksavad vastavalt 15, 10 ja 7 eurot ning neid on võimalik soetada Piletilevist.

Tõrva Loitsu väravad avanevad laupäeval kell 20:00.

Tänavu üheksandat korda toimuv Tõrva Loits ühendab enneolematu ulatusega tule, vee ja muusikalise lavastuse. Maalilise Veskijärve ääres tuuakse vaatajani suurim audiovisuaalne show, mis seni ette on võetud.

Tõrva Loits toob ühele lavale kokku suurima tuleskulptuuride, veeinstallatsioonide, tansukoreograafia ja muusikalavastuse. Tänavune suuretendus on pühendatud 25-le taasisesesvusaastale.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare