Tuleval nädalavahetusel saab igaüks Virtsus testida oma jäärajasõidu oskusi


Tuleval nädalavahetusel saab igaüks Virtsus testida oma jäärajasõidu oskusi
Foto: MTÜ KR Racing

Läänemaa meistri- ning karikavõistlused jää- ja lumerajasõidus jätkuvad 10. veebruaril MTÜ KR Racingu poolt korraldatava „Virtsu Jäärada 2013-ga" Virtsus, Alexela bensiinijaama taga oleval merejääl.

Võistlused toimuvad eelpool nimetatud kohas juba kolmandat aastat järjest ning korraldajad rõõmustavad enda sõnutsi läänlasi sellega, et toovad jääl toimuva autospordivõistluse lausa koduõuele kätte.

„Nagu varem juba oleme öelnud, siis praegune väike pealtvaataja on loodetavasti tulevane kiire autosportlane!" sõnastas tulevikuootust võistluste juht Kaido Saul.

Merejääle märgitud rada saab olema ca 4 km pikk ning piisavalt lai, pakkumaks sõidurõõmu nii algajatele kui edasijõudnutele. Korraldajad kutsuvad võistlusele osalema ka neid, kes tahavad kas või katsetada oma libedasõiduoskusi, kuna erinevalt suvistest etappidest, kus võistlejal peab olema litsents, saab tuleval võistlusel merejääl sõita igaüks, kel töökorras auto!

Päeva esimene võistlusstart on kell 11 ja võisteldakse kaheksas masinaklassis - noored, naised, esi- ja tagaveolised autod, nelikveolised autod, SU - Vene päritolu tagaveolised tänavasõidu autod, kaheveoliste autode sportklass ning ATVd.

Läänemaa ja Eesti kiireimatele kaasaelamine on pealtvaatajatele tasuta!

Täpsem info võistluse kohta krracingu kodulehelt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare