G4S korvpalli meistriliiga kohtumine Tallinnas Kalevi ja Rakvere Tarvase vahel lõppes seisuga 89:71. Tallinna Kalevil on seega Keilas võidetud kahest kaks mängu. Mäletatavasti võitis Tallinna võistkond üllatuslikult karikamängude veerandfinaalis Tartu Rocki võistkonda.

G4S mängu poolajal toimus väljakuulutatud oksjon. Kõik enampakkumisele pandud esemed müüdi maha ning sellega teeniti kokku 310 eurot. Kokku teeniti heategevuslikku tulu 2650 €. Kogu korvpallipäeva tulu läheb Keila Jõeparki rajatava korvpalliväljaku heaks. Kuigi korvpallipäeva raha väljaku rajamise kulutusi 100% ei kata, loodab LS Keila Lions klubi siiski kevadel ja suvel korvpallipostid parki püsti saada.

Keila Lions tänab kõiki, kes kenal pühapäevasel päeval võtsid vaevaks korvpalli vaatama tulla ja sellega heategevusse oma panuse andsid. Samuti täname klubisid Tallinna Kalevit ja Rakvere Tarvast, kes olid nõus omavahelise mängu Keilas pidama. Veel tänud tantsugrupile JJStreet ning Aivar Kuusmaale ja Martin Müürsepale oksjonile spordivarustuse annetamise eest.

Täname toetajad: AS Harju KEK, Betoonimeister AS, Assistor AS, Peri AS, HR Restauraator OÜ, Erton Holding OÜ, Elstera AS, AS HC Betoon, Rossi Sepaäri, Keila Gnoom, Kadarbiku talu, Saku Õlletehase AS, Securitas Eesti AS, Keila Tervisekeskus.