Üllar Põld - Harjumaa kõige tublim noorsootöötaja

 (2)
Üllar Põld - Harjumaa kõige tublim noorsootöötaja
2013. aastal kirjutasid Üllar Põld (vasakul) ja Keila noortekeskuse noorsootöötaja Karmo Tihane alla Hea Tahte Avaldusele.Foto: Saue Sõna

Vahetult enne jõulupühi tänas maavanem Ülle Rajasalu Rahvusooper Estonia talveaias Harju tublisid noorsootöötajaid. Mulluse aasta silmapaistvam omal alal on Üllar Põld, kes juhendab noori Saue linnas, kirjutab Harju Elu.

Harju Elu vestles aasta tegija tiitliga pärjatud mehega mõned päevad hiljem. Et Saue noortekeskus oli koolivaheajal suletud, siis võttis Üllar Põld ajakirjaniku vastu Nõmmel. Sealse raudteejaama lähedal asub Matkamaailma kauplus. Vanemad Nõmme elanikud kutsuvad hoonet ilmselt siiani omaaegse ühistu nime järgi Tulu kaupluseks. Täna müüakse siin kõike, mis seotud matkamise ja mägironimisega. Nende aladega ning kauplusega on vastselt pärjatu tihedalt seotud.

“Harju parima noorsootöötaja tiitel on loomulikult üllatus. Sest ega me Saue noortekeskuses igapäevaselt asju tehes ja korraldades ei mõtle tiitlite peale. Kui oma töö on huvitav ja endale meeldiv, siis on seda ka teistele huvitavam pakkuda. Ning ka lapsed tulevad asjaga kaasa,” ütleb noortejuht alguses. “Praegu ongi noorsootöös ühelt poolt hea aeg, sest on vabadus. Aga samas sunnib vabadus ka palju mõtlema,” lisab ta.

Loe intervjuud Üllar Põlluga Harju Elust.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare