Uuesti ilmuma hakkanud golfiajakiri viis ansambli Vennaskond golfi mängima


Uuesti ilmuma hakkanud golfiajakiri viis ansambli Vennaskond golfi mängima
Foto: Ilmar Saabas

Ansambli Vennaskond esimesed mängud golfiväljakul, "golfihullude" kahepäevane retk kõikidele Eesti golfiväljakutele, vaprate Eesti meeste ööpäevane golfimäng ja mitmedki teised kaasakiskuvad ja positiivset ellusuhtumist süstivad lood on lugeda ajakirja Golf uuest numbrist, mis sellel nädalal Eestimaa kauplustesse jõuab.

"Ajakiri Golf pole mitte ainult selle spordialaga tegelejatele, vaid kõigile, kes peavad lugu kvaliteetsest vabast ajast, hindavad tervist ja sportlikku eluviisi, naudivad loodust ja mõistagi huvituvad golfist, " ütles trükist välja andva firma MediaMarketing Est OÜ tegevjuht Monika Kuzmina.

"Seda nii kehalisele kui vaimsele tervisele kasulikku elustiiliajakirja on mul suur au välja anda. Ajakiri Golf on ise küll seitsmeaastane, aga nüüdsest annab seda välja meie meediaettevõte. Esimeses ajakirja numbris on palju põnevat ka nendele, kes pole golfi kunagi mänginud ega tea midagi erilist sellest spordialast. Lugejatele põnevuse pakkumiseks kutsusime esmakordselt golfiväljakule legendaarse ansambli Vennaskond," lisas ta. 

Kuzmina sõnul on Golf sportlik elustiiliajakiri, mis kirjutab kõigest, mis seotud golfiga: golf Eestis ja maailmas; harrastajad ja profimängijad; noored ja veteranid; väljakud ja klubid; treenimine, tehnika ja varustus; võistlused ja statistika; kogemused ja nõuanded nii spetsialistidelt kui ka entusiastidelt; toitumine, psühholoogia ja reisimine. 

Südasuvine number jagab informatsiooni kõikide Eesti golfiväljakute kohta, räägib golfist kui rahvaspordist, sõna saab energiline ja huumorimeelne telesaate „Võimalik vaid Venemaal" juht Erki Sarapuu. Lisaks annab treener ja toitumisnõustaja Marek Morozov toitumisalast nõu ning kirjutame ka esmakordselt Eestis golfiväljakul mängitava etenduse „Neljakesi paaris" teemadel, kus publiku ette astuvad armastatud näitlejad Egon Nuter, Raivo Rüütel, Sulev Teppart ja Lauri Nebel.

Ajakiri ilmub kord kvartalis ja nii jõuavad tänavu levisse nii südasuvine kui ka sügisnumber.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare