Väike muudatus memme-taadi klubi ürituste korralduses


Väike muudatus memme-taadi klubi ürituste korralduses
Pilt on illustreerivDelfi

2. oktoobril kogunes klubi järjekord­selt Jüri kultuurikeskuses kohvilaudade taha. Ühiselt tähistati eakate päeva. Klu­bilisi tuli kohale arvukalt, aga võinuks olla rohkem. Eakad, tulge kodunt välja ja te ei kahetse seda!

Külaliseks oli seekord Kiisa rahvamaja üks kolmest näitegrupist. Esitatud krimi­naalkomöödia „Kaheksa armastavat naist" oma vägevate heliefektidega ja värvikate tegelaskujudega andis silmad ette mõne­legi samas varem vaadatud professionaal­se teatri etendusele. Kindlasti on huvitav tutvuda Kiisa näitegruppide tegevusega põhjalikumalt, näiteks vastukülaskäigul?

Uuenduseks pakkus klubi president Elvira Luur kalendrikuu sünnipäevalaste õnnitlemise asendada tähtkujujärgseks. Teatavasti eelmisel korral Lehmja Tam­miku piknikul otsustati sünnipäevalaste õnnitlemisel kasutada meelespidamiseks Kalevi šokolaadimedalite asemel klubi liikmete valmistatud või annetatud väi­kesi meeneid vastavalt sünnipäevalapse enda valikule kingikorvist. Seekord oli kohal õnnitletavaid Kaalude tähtkujust kaks: Taali Toom ja Veske Lea.

_________________________________

Vanim elanik tähistas 100 aasta juubelit

Helene Võsu on Rae valla kõige vanem elanik. Praegu elab ta küll Kuusalus oma tütre juures. Helene sündis Limu külas Jäska talus 7. oktoobril 1911 ja on oma kõrges eas südamlik ja tore memm 36-le lapsele, lapselapsele, lapselapselapsele ja lapselapselapselapsele.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare