Valla maailmameistrite rida sai täiendustValla maailmameistrite rida sai täiendust
Foto: MorgueFile,---

Aastaid tagasi tuli Margus Hunt juunioride maailmameistriks kuulitõukes ja kettaheites. Siis tuli Andres Liiviste kord kurtide võistlustelt ja Märt Israel sai universiaadi kulla.

Täna on põhjust õnnitleda Herbert Seppa, kes tuli äsja Soomes lõppenud maailma sisemeistrivõistlustel maailmameistriks teivashüppes. Hea sportlik saavutus on ka Raimo Sarve hõbemedal kuulitõukes  ning 5. tulemus raskusheites ja Ülo Kulli mitmevõistluses saavutatud 12. koht samalt võistlustelt.

Tuleb hinnata meeste saavutusi, sest veteranide sport on oma rahakoti peal ning lisaks rahale peab jätkuma motivatsiooni treeninguteks ja tegijatel peab olema hea tervis. Seda viimast tulebki meie tänastele kangelastele eelkõige soovida. Seda enam, et tihti riputatakse naelkingad ikka väga vara varna, tuues põhjuseks vigastuse või rahapuuduse.

Meistrimedalid jagati Karksi-Nuias

Viljandimaa meistrivõistlused maanteejooksus peeti sellelgi aastal Karksi-Nuias. Ideaalsetes ilmastikuoludes peetud võistlustel oli kõige kiirem mees 10 km rajal Keio Kits Holstrest. Naised ja nooremad võistlejad said ennast proovile panna viiekilomeetrisel distantsil. Valla jooksjatest võitsid oma vanuseklassis Magnus Kase (A-klass), Eero Maling (C-klass) ja Birgit Hromenkov (juunior). Taimo Tugi ohjeldas liiklust ja kohtunikud, eesotsas peakohtunik Mart Kursiga, said oma ülesannetega hästi hakkama.

Soovin minagi head jooksulusti kõikidele jooksuhuvilistele.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Unistuste ajalooõpik, mida sul kooliajal ei olnud! Kõige suurem EV100 raamat vaid 15,90 €. Telli ette SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare