Valla meistrid suusatamises ja ujumises
Suusatamises said parimad oma medalid-diplomid kätte 6. märtsil Rohuneemes. Võistluse läbiviimisel olid abiks spordiklubi CFC Jaak Mae Suusakooli treener Ave ja tublid lapsevanemad, heade suusaradade eest tuleb tänada Kaidot ja Hurmast Rohuneeme jooksuja suusaklubist Joosuu. Kohal oli viimaste aastate arvukaim esindus - 67 suusatajat. Rõõmu teevad noored, kes Jaak Mae suusakooli Viimsi grupis kaks ja enamgi aastat on oskusi omandanud ning kellest on lootust tulevikus ka Viimsi suusakoondislaste ritta täiendust saada. Medaliga hinnatud tulemused:
N10 (2001 ja hiljem sündinud) - 1 km - I Hanna Maia Tiide 4.22, II Karoliina Konno 4.35, III Eva-Maria Pajuri 4.40
M10 (2001 ja hiljem sündinud) - 1 km - I Aleksander Pajuri 4.30, II Uku Leipalu 4.58, III Erko Elbrecht 5.17
N12 (1999-2000) - 1 km - I Liisbeth Kaarus 4.28, II Marilin Hannes 4.32, III Mai Riin Salumaa 4.33
M12 (1999-2000) - 1 km - I Bert Lucas Truve 3.51, II Bo Aaron Kooser 3.55, III Sten Raud 4.25
N14 (1997-1998) - 3 km - I Katariina Soone 10.05, II Elisabeth Pintmann 10.12, III Elisabeth Laanemets 14.40
M14 (1997-1998) - 4 km - I Arthur Kooser 10.40, II Otto Karl Kont 19.30
N15 (1995-1996) - 3 km - I Kristiina Konno 14.09
M16 (1995-1996) - 7 km - I Kert Kevin Lissmann 23.10
N-põhiklass - 6 km - I Lilian Raspel 19.50
N-põhiklass - 3 km - I Margit Mägi 11.08
N35 (1967-1976) - 3 km - I Teini Vaher 9.59, II Ruta Ottesson 10.36, III Piret Roosmets 11.24
N45 (1957-1966) - 3 km - I Viivi Toomla 11.41, II Imbi Savi 16.38
N55 (1947-1956) - 3 km - I Tiia Husso 14.12
M-põhiklass (1977 ja hiljem sündinud) - 9 km - I Eero Antons 24.01, II Erki Elbrecht 31,33 ja III Mihkel Nagel 34.50
M35 (1967-1976) - 6 km - I Urmo Alling 15.55, II Marko Soone 16.54, III Ako Truumets 17.41
M45 (1957-1966) - 6 km - I Peep Siitam 19.26, II Toomas Rinne 19.45
M55 (1947-1956) - 6 km - I Meelis Meringo 17.25, IIEnno Seimar 21.35, III Enn Tasa 23.22
Valla meistrivõistlused ujumises
Ujumises selgitati Viimsi meistrid 25. märtsil Viimsi Kooli ujulas. Ujumisviisidest oli kavas vabalt-, rinnuli-, liblik-, selili- ja kompleksujumine. Alljärgnevalt paremaid tulemusi:
50 m VABALTUJUMINE
Tüdrukud (sündinud 2001 ja hiljem) - I Johanna Viherpuu (Viimsi Veeklubi) 45,89, II Alica Stoten (Viimsi Veeklubi) 55,48
Tüdrukud (sündinud 1998- 2000) - I Mai Riin Salumaa (TOPi UK) 33,47, II Alina Kalle (Viimsi Veeklubi) 33,59, III Susannah Kaul (SPA Viimsi Tervis) 34,15
Poisid (sündinud 2001 ja hiljem) - I Ville Palts (Viimsi Veeklubi) 42,09, II Philip Pashkov (SPA Viimsi Tervis) 45,44, III Robert Kasepõld (Viimsi Veeklubi) 46,41
Poisid (sündinud 1998-2000) - I Silver Suits (Viimsi Veeklubi) 31,20, II Rinel Pius (Viimsi Veeklubi) 32,43, III Kristjan Narusk (KK Viimsi ) 32,55
100 m VABALTUJUMINE
Neiud (sündinud 1994 ja hiljem) - Marie Loreen Ränisoo (Viimsi Veeklubi) 1.16,54, II Inger Põder (SPA Viimsi Tervis) 1.25,40, III Danielle Luks (SPA Viimsi Tervis) 1.26,36
Noormehed (sündinud 1994 ja hiljem) - I Mikk Laanes (SPA Viimsi Tervis) 1.00,23, II Markus Kadastu (SPA Viimsi Tervis) 1.01,30, III Arthur Kooser (SPA Viimsi Tervis) 1.03,90
Naised (sündinud 1977- 1993) - I Kaja Masing (SPA Viimsi Tervis) 1.09,82
Mehed (sündinud 1972- 1993) - Sander Parts (SPA Viimsi Tervis) 56,33, II Andrei Makarenko (Viimsi Veeklubi) 57,72, III Henri Kaarma (Viimsi Veeklubi) 59,48
Naised-seeniorid (sündinud 1976 ja varem) - I Ene Kivet (U-Klubi) 1.20,94, II Kairi Viherpuu 2.11,31
Mehed-seeniorid (sündinud 1971 ja varem) - I Tiit Pappel 1.03,50, II Rein Salumaa 1.35,72 50 m
RINNULIUJUMINE
Tüdrukud (sündinud 2001 ja hiljem) - I Alica Stoten (Viimsi Veeklubi) 56,94, II Karolin Kibbermann (Viimsi Veeklubi) 1.00,17, III Railin Viik (Viimsi Veeklubi) 1.20,69
Tüdrukud (sündinud 1998- 2000) - I Johanna Maria Prins (Viimsi Veeklubi) 45,76, II Celine Tippo (Viimsi Veeklubi) 46,94, III Mai Riin Salumaa (TOPi UK) 47,51
Poisid (sündinud 2001 ja hiljem) - I Ville Palts (Viimsi Veeklubi) 56,20, II Philip Pashkov (SPA Viimsi Tervis) 58,21, III Robert Kasepõld (Viimsi Veeklubi) 59,40
Poisid (sündinud 1998- 2000) - I Rinel Pius (Viimsi Veeklubi) 42,64, II Kristjan Narusk (KK Viimsi) 42,82, III Artur Setkin (Viimsi Veeklubi) 45,83 100 m
RINNULIUJUMINE
Neiud (sündinud 1994 ja hiljem) - I Inger Põder (SPA Viimsi Tervis) 1.45,50
Noormehed (sündinud 1994 ja hiljem) - I Mikk Laanes (SPA Viimsi Tervis) 1.20,66, II Arthur Kooser (SPA Viimsi Tervis) 1.25,85, III Kert Kevin Lissmann (SPA Viimsi Tervis) 1.36,24
Naised (sündinud 1977- 1993) - I Kaja Masing (SPA Viimsi Tervis) 1.28,29
Mehed (sündinud 1972- 1993) - I Filipp Provorkov (Viimsi Veeklubi) 1.04,33, II Andrei Makarenko (Viimsi Veeklubi) 1.13,70, III Sander Parts (SPA Viimsi Tervis) 1.17,10
Naised-seeniorid (sündinud 1976 ja varem) - I Ene Kivet (U-Klubi) 1.39,55, II Kairi Viherpuu 2.56,25
Mehed-seeniorid (sündinud 1971 ja varem) - I Tiit Pappel 1.22,12, II Rein Salumaa 1.44,42 50 m
LIBLIKUJUMINE
Poisid (sündinud 2001 ja hiljem) - I Ville Palts (Viimsi Veeklubi) 50,05, II Sten Mark Kopli (Viimsi Veeklubi) 58,40, III Robert Kasepõld (Viimsi Veeklubi) 1.02,91
Tüdrukud (sündinud 1998- 2000) - I Alina Kalle (Viimsi Veeklubi) 40,48, II Mai Riin Salumaa (TOPi UK) 41,08, III Susannah Kaul (SPA Viimsi Tervis) 42,51
Poisid (sündinud 1998- 2000) - I Rinel Pius (Viimsi Veeklubi) 37,66, II Rene Ron Vest (SPA Viimsi Tervis) 40,06, III Otto-Karl Kont (SK Viimsi HC) 41,18
Noormehed (sündinud 1994 ja hiljem) - I Markus Kadastu (SPA Viimsi Tervis) 29,18 , II Mikk Laanes (SPA Viimsi Tervis) 31,21, III Arthur Kooser (SPA Viimsi Tervis) 31,62
Naised (sündinud 1977- 1993) - I Kaja Masing (SPA Viimsi Tervis) 36,18
Mehed (sündinud 1972- 1993) - I Henri Kaarma (Viimsi Veeklubi) 28,31, II Andrei Makarenko (Viimsi Veeklubi) 28,96, III Sander Parts (SPA Viimsi Tervis) 29,20
Mehed-seeniorid (sündinud 1971 ja varem) - I Tiit Pappel 35,22 50 m
SELILIUJUMINE
Tüdrukud (sündinud 2001 ja hiljem) - I Karolin Kibbermann (Viimsi Veeklubi) 53,90, II Johanna Viherpuu (Viimsi Veeklubi) 54,44, III Railin Viik (Viimsi Veeklubi) 1.06,54
Tüdrukud (sündinud 1998- 2000) - I Celine Tippo (Viimsi Veeklubi) 40,56 , II Alina Kalle (Viimsi Veeklubi) 40,62, III Mai Riin Salumaa (TOPi UK) 40,87
Poisid (sündinud 2001 ja hiljem) - I Ville Palts (Viimsi Veeklubi) 49,89, II Philip Pashkov (SPA Viimsi Tervis) 52,40, III Sten Mark Kopli (Viimsi Veeklubi) 54,52
Poisid (sündinud 1998- 2000) - I Silver Suits (Viimsi Veeklubi) 37,74, II Kristjan Murd (Viimsi Veeklubi) 39,78, III Rene Ron Vest (SPA Viimsi Tervis) 41,40 100 m
SELILIUJUMINE
Neiud (sündinud 1994 ja hiljem) - I Irma Põder (SPA Viimsi Tervis) 1.21,25, II Marie Loreen Ränisoo (Viimsi Veeklubi) 1.27,51
Noormehed (sündinud 1994 ja hiljem) - I Markus Kadastu (SPA Viimsi Tervis) 1.09,24, II Mikk Laanes (SPA Viimsi Tervis) 1.12,38, III Arthur Kooser (SPA Viimsi Tervis) 1.14,22
Naised (sündinud 1977- 1903) - I Kaja Masing (SPA Viimsi Tervis) 1.18,24
Mehed (sündinud 1972- 1993) - I Sander Parts (SPA Viimsi Tervis) 1.10,73, II Henri Kaarma (Viimsi Veeklubi) 1.13,60
Naised-seeniorid (sündinud 1976 ja varem) - I Ene Kivet (U-Klubi) 1.30,67, II Kairi Viherpuu 2.32,57
Mehed-seeniorid (sündinud 1971 ja varem) - I Tiit Pappel 1.22,57, II Rein Salumaa 1.57,48 100 m
KOMPLEKSUJUMINE
Tüdrukud (sündinud 1998- 2000) - I Alina Kalle (Viimsi Veeklubi) 1.25,99, II Johanna Maria Prins (Viimsi Veeklubi) 1.28,40, III Mai Riin Salumaa (TPOi UK) 1.28,81
Poisid (sündinud 1998- 2000) - I Rinel Pius (Viimsi Veeklubi) 1.23,19, III Artur Setkin (Viimsi Veeklubi) 1.32,58
Neiud (sündinud 1994 ja hiljem) - I Irma Põder (SPA Viimsi Tervis) 1.31,40
Noormehed (sündinud 1994 ja hiljem) - I Mikk Laanes (SPA Viimsi Tervis) 1.11,49, II Markus Kadastu (SPA Viimsi Tervis) 1.13,93, III Arthur Kooser (SPA Viimsi Tervis) 1.14,88
Naised (sündinud 1977- 1993) - I Kaja Masing (SPA Viimsi Tervis) 1.20,46
Mehed (sündinud 1972- 1993) - I Filipp Provorkov (Viimsi Veeklubi) 1.04,27, II Sander Parts (SPA Viimsi Tervis) 1.08,72, III Andrei Makarenko (Viimsi Veeklubi) 1.08,87
Naised-seeniorid (sündinud 1976 ja varem) - I Ene Kivet (U-Klubi) 1.34,12, II Kairi Viherpuu 2.48,72
Mehed-seeniorid (sündinud 1971 ja varem) - I Tiit Pappel 1.15,94
Palju tänu läbiviijatele Viimsi Veeklubist-Bruno Nopponenile, Tiit Reiterile, Enn Lepikule SPA Viimsi Tervis klubist ja teistele ajavõtjatele-abilistele!