Volikogu pidas istungit külamajasVolikogu pidas istungit külamajas
Paikuse Postipaun

Märtsikuu istungit pidama kutsuti volikogu liikmed Seljametsa külamajja, et nad saaksid oma silmaga näha viimaste aastate jooksul seal toimunud muudatusi. On ju külamaja näol siiski tegemist eelkõige külakeskse rajatisega, kuhu alevirahvas niisama lihtsalt ei juhtugi.

Uudistamist väärivat oli nii mõndagi. Paljud polnud näinud ca 300 m2 suuruse saali uut põrandatki, mille jaoks raha saamiseks kirjutasid MTÜ Paikuse Naisteühingusse Martad koondunud Seljametsa omad ettevõtlikud naised projekti. Nüüdseks on saali ühte ossa leidnud koha mängunurk kõige väiksematele, nn käputamisrada. Sellegi „autor" MTÜ Konsensus nõutas raha raja konstruktsioonide ostmiseks projektiga. Alles hiljuti sai paika ka saali kõrvale planeeritud kööginurga mööbel koos vajaliku tehnikaga. Martadest perenaised võivad uhkust tunda, sest ka see raha tuli nende tehtud projektiga.

Sajandivanuse meiereihoone katuse alla mahutatud muuseumi ja külamaja väljaarendamiseks seitsme aasta jooksul kirjutatud projektide rahadega on valmis saanud üks ilus ja loodetavasti külaelanikele ka vajalik maja.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare