IGOR MANG: Käes on aasta teise poole kõige plahvatusohtlikum aeg

 (48)
Igor Mang
Igor Mang.Foto: Rauno Volmar

"Novembri esimene pool kuni 14. kuupäevani on suhteliselt rahulik," ennustas astroloog Igor Mang oma lamba-aasta horoskoobis.

15. novembrist kuni kuu lõpuni tuleb aga tähetarga sõnul aasta teise poole kõige keerulisem ja plahvatusohtlikum periood.

Veenuse ja Marsi liikumine kurja aspekti Neptuuni ning Pluutoga, lisaks Saturni ja Neptuuni kvadraat kuu lõpus näitavad palju segadust ja agressiivsust.

Suureneb epideemiate levik, vaesumine, sõjapõgenike vool ja halvenevad rahvusvahelised suhted.

"Mis toimus kevadel Ukrainas, võttis nõutuks kogu läänemaailma – sõda oli jõudnud Euroopasse. See pole enam Venemaa ja Ukraina sõda, vaid laienev tuli, mis varem või hiljem võib haarata kogu maailma. Ägedalt lõigi see lõkkele araabia maailmas," kirjutas Mang 2014. aasta jõulude ajal.

Ning hoiatas: "Lamba-aastal tuleb palju arutlusi, mis võivad üle kasvada vaidluseks ja üksteise süüdistamiseks, sest maailm on hobuseaasta mõjul läinud julmemaks ja kurjemaks. Kes on süüdi?

/.../ Nüüd, XXI sajandil on juba suurem osa inimkonda kursis globaalkriiside ja sõdadega. Tee vaid televiisor lahti, ning näed ja kuuled, kuidas kogu aeg kusagil kedagi tapetakse. Pildil kui infol on aga suur mõju. Kui iga päev näha vägivalda ja koledaid tegusid, lõhub see psüühika."

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare