Eesti metsanduse elujõud on noorte käesKaspar Semm on kõige muu kõrval ka lootustandev raie­sportlane, tänavu on tema auhinnakappi lisandunud juunioride arvestuses neli kolmanda ja üks teise koha diplom. Peagi loodab ta võistlema asuda ka täiskasvanute seas. Pildid pärinevad tänavu 6. juunil V
Kaspar Semm on kõige muu kõrval ka lootustandev raie­sportlane, tänavu on tema auhinnakappi lisandunud juunioride arvestuses neli kolmanda ja üks teise koha diplom. Peagi loodab ta võistlema asuda ka täiskasvanute seas.Foto: Eesti Metsaselts

Eestimaal leidub hakkajaid noori mehi, kes võtnud oma südameasjaks ning miks mitte ka elu eesmärgiks kodumaa maaelu ja metsamajanduse kestvuse kindlustamise.

Järelkasv praegustele metsameestele peab sirguma kutsekoolides eriala omandavate noorte seast. Üks selline tõsine noormees on Pärnumaa Kutsehariduskeskuse (PKHK) Tihemetsas asuvas Voltvelti koolituskeskuses neljandal kursusel metsamajandust õppiv Kaspar Semm.

Tema edasipüüdlikkuse ning kindla veendumuse tõttu tudeeritaval erialal head teadmised ja kindel kutse omandada esitas kool Kaspar Semmi hiljuti Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) korraldatavale konkursile kandideerima aasta parima maamajanduseriala õpilase tiitlile.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>

Maalehel on ilmumas kõigile eestlastele oluline raamatusari “Eestile elatud elud”.
Raamatusarja saab tellida raamatud.maaleht.delfi.ee või osta iganädalast raamatut koos Maalehega erinevatest müügikohtadest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare