President tasus Lustiveres vana võlaAnu Paluoja hoiab portreed, mis jääb külaseltsile mälestuseks presidendi külaskäigust.
Anu Paluoja hoiab portreed, mis jääb külaseltsile mälestuseks presidendi külaskäigust.Foto: Bianca Mikovitš

Lustivere külaselts võõrustas president Toomas Hendrik Ilvest ning esitles trükisooja raamatut. Jõgevamaa Lustivere külaseltsi juhatuse esimees Riina Paluoja ütles, et president plaanis neile külla tulla kohe, kui Lustivere külade piirkonnale kahe aasta eest aasta küla tiitel anti.

Ehkki aeg läks nii ruttu, et välja kuulutati juba uus aasta küla, ei jäänud lubadus täitmata. President tunnustas inimeste tublit koostööd ning märkis, et ise endale tehes saadaksegi parem tulemus kui oodates, et keegi teine tuleks ja teeks.

“Ma olen teile väga tänulik, te olete eeskujuks paljudele. Mitte ainult teie, vaid kogu Eesti on õigel teel,“ lausus president Ilves. Samale päevale langes ka teine suursündmus – esitleti Lea Lintsi koostatud raamatut “Killukesi Lustivere piirkonna ajaloost“, plaanitakse juba kordustrükki.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare