Puiduhakke tootja OÜ Reinpaul saab FSC-sertifikaadi


lk6
sFoto: Viio Aitsam

Detsembris toimub hakkpuidu tootmisele keskendunud ettevõtte OÜ Reinpaul FSC hinda-misaudit – NEPCon ootab kommentaare OÜ Reinpaul metsa-majandusliku tegevuse kohta.

1.–2. detsembril 2015 teeb NEPCon OÜ Reinpaul FSC metsamajandamise hindamisauditi. NEPCon on sertifitseerija Euroopas, Venemaal ja Aasias. OÜ Reinpaul on metsandusettevõte asukoha ja peamise tegevuspiirkonnaga Lääne-Virumaal.

Hindamisaudit viiakse läbi NEPConi ajutise metsamajandamise standardi (NEPConi ajutine metsamajandamise standard Eestis) alusel. Standard on avalikult saadaval NEPConi kodulehel www. nepcon.net. Eelolev audit keskendub kõigi standardi rakenduvate printsiipide vastavuse hindamisele.

Auditeeritava ettevõttega saab tutvuda veebipaigas www.reinpaul.ee.

Auditi meeskond on kaheliikmeline. Juhtaudiitor on Asko Lust, kes töötab NEPConis tarneahela ja metsamajandamise audiitorina.

Seoses eeloleva auditiga ootab NEPCon kõigilt huvigruppidelt kommentaare OÜ Reinpaul metsamajandusliku tegevuse osas. Samuti on oodatud märkused NEPConi ajutise standardi osas. Infot võib NEPConile edastada mis tahes kujul (e-kirjaga, telefonitsi, postiga).

Soovi korral on võimalik audiitoritega personaalselt kohtuda. Kõiki saadetud kommentaare lubab NEPCon käsitleda konfidentsiaalsetena.

FSC-märgis tootel kinnitab, et tegu on legaalsel teel raiutud toorainest valmistatud kaubaga.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare