FOTOD: Kolga-Jaani korvpalliturniiril võtsid mõõtu kuue kooli noormehed


FOTOD: Kolga-Jaani korvpalliturniiril võtsid mõõtu kuue kooli noormehed
KorvpallFoto: Raivo Tasso, MAALEHT/RAIVO TASSO

Reedel terve päeva Kolga-Jaani põhikoolis kestval korvpalliturniiril saavad Viljandimaa maakoolide noormehed isu täis mängida.

Teist aastat toimuva turniiri eesmärk on tuua võistlustulle kuus Viljandimaa maakoolide võistkonda, kus on kuni 9.-nda klassi poisid. Kuna koolides on aga laste arv aasta-aastalt vähenenud, see ei õnnestunud ja üks meeskond tuli Järvamaalt Kogi koolist ning teine Viljandi linnast Paalalinna koolist. Lisaks Kolga-Jaanile osalesid veel Leie, Kalmetu ja Lahmuse kooli võistkonnad. Iga meeskond sai kõigi teiste meeskondadega võistlustulle astuda, nii et iga võistkond sai teha viis mängu.

Turniiri peakorraldaja, Kolga-Jaani põhikooli kehalise kasvatuse õpetaja ja korvpallitrenni juhendaja Rivo Aren ütles, et tema juures käib trennis 12 noormeest. “Saame veel kolmel järgneval aastal võistkonna välja panna,” hindas ta pealekasvu. “Mujal maakonnas on kurvem lugu – lapsi ei ole piisavalt, eriti neid, kes tahavad korvpalliga tegeleda.” Kolga-Jaanis on aga juba aastaid korvpallile suurt rõhku pandud ja võidetud karikad võtavad enda alla mitu kappi.

Kolga-Jaani Põhikooli korvpalliturniiri tulemused:

I koht Kolga-Jaani kool
II koht Koigi kool
III koht Leie kool

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare