Tarbija

Tervis kogu eluks: Hildegardi tervendavad taimed
Aedpetersell (Petroselinum sativum) teeb head südamele. Peterselli-meevein on Saksamaal ja mujalgi Euroopas kõige soositum Hildegardi südameravim, selle head mõju on kogenud väga paljud inimesed. Veini on ääretult hõlbus igal aastaajal ise valmistada
Tiiu Väinsaare hiljuti ilmunud raamat “Tervis kogu eluks. Hildegardi taimeravi saladused” innustab kasvatama taimi, mis aitavad püsida tervena ja haigustest vabaneda.
5 nõuannet malmpanni kasutajale (5)
16. jaanuar 2015 16:14
5 nõuannet malmpanni kasutajale
Pärast kuumutamist võib pannipõhi olla kaetud pruunika kihiga. See on märk, et korralik kaitsekiht on tekkinud (panni kasutamise kestel see kaob).
Kui teil on säilinud vanaaegseid malmist või paksust terasest praepanne, ärge kiirustage neid ära viskama. Juhul kui vanu panne on heaperemehelikult kasutatud, kestavad nende head praadimisomadused aastakümneid.
TEEME ISE: Kangast roos
14. jaanuar 2015 15:00
TEEME ISE: Kangast roos
Erksat tooni roos on kena täiendus tagasihoidlikule palitule. Roosi võib kanda mantli krael prossi asemel …
Aeg-ajalt tekib tunne, et kogu garderoob on kantud ja igav ning selga panna pole midagi. Kuid enne põhjalikku poeringi visake pilk kappidesse.
Kuidas valuga toime tulla (2)
9. jaanuar 2015 09:30
Kuidas valuga toime tulla
Üks levinumaid kroonilisi valusid on seljavalu, mille vastu aitab peale ravimite ka elustiili muutus ja võimlemine.
Valu on haigestumise korral organismi esimene signaal. See on kaitsereaktsioon, mis käivitub, kui kehale avaldavad mõju mis tahes kahjulikud faktorid.
Väärt raamat kudumishuvilistele
3. jaanuar 2015 11:55
Väärt raamat kudumishuvilistele
Kudumisringkondades pikalt oodatud raamat on nüüd lugejateni jõudnud. Kuna materjali oli palju, on raamatule järge oodata. Väljaandjaks Saara kirjastus, autoreiks Anu Pink, Siiri Reimann, Kristi Jõeste
Kingitud hobuse suhu ei vaadata, aga kui jõuluvana ei märganud kingikotti pista üht asjalikku käsitööraamatut, tuleb ise sammud raamatupoodi sättida.
Pikk sall pühadeajaks
31. detsember 2014 14:08
Pikk sall pühadeajaks
Külma ilmaga saab salli kaela ümber mässida. Salli kaunistab atlasspaelast seotud lips.
On inimesi, kes ei lase end aastalõpu kiirest tempost segada ja võtavad seda kui aega, mis on antud hingetõmbamiseks.