NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki "Sobimatu"!
Järjesta: Vanemad Uuemad Parimad
12.09.2017 12:18
Kui või kilo maksab ise tehes umbes 10 eurot aga poes on kohati üle 11 euro, siis on ju igatepidi majanduslikult mõttekas juba ise võid teha.
12.09.2017 12:24
Vahukoorekriis on järgmine.
15.09.2017 10:07
No kui ta vahukoore hinda arvestas pakkides, siis sama oleks võinud teha võiga.
Või kui ta võihinda arvestas kilona, siis sama oleks võinud teha ka vahukoorega (kg, l).
Aga arvestada eraldi kilohinda ja siis paki hinda on nagu pudru ja kapsad, kust midagi aru ei saa.
Jäta kommentaar
Oled sisse logimist nõudvas kommentaariumis, anonüümseks kommenteerimiseks vajuta siia
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega