Ema ja tütar toodavad Saaremaa punavetikast kreemeVetikate laadimine Saaremaa Triigi sadamas
Pilt on illustratiivneFoto: Sven Arbet

Sel sügisel on tähelepanelikumad ehk silmanud teatud kohtades müügil uut saaremaist kosmeetikat, MUKK nimeks. Tooteid valmistavad ema ja tütar, Gerda Aus ja Sabine Suuster.

Saaremaal käsitsi valminud nahahooldussari kannab endas kohaliku tooraine väärtust, vahetu valmistamise erilisust ning inimese ja looduse tugevat sidet, tunnistavad kreemitootjad ise oma tegemisi Saarte Häälele.

MUKK ongi kahe saare naise ettevõtmine. “Pakume käsitsi valmistatud ja looduslikke käsitöökreeme, mis on valmistatud Saaremaal, ja aktiivainena kasutame Saaremaa rannikult korjatud punavetikat,” selgitas Sabine Suuster.

Esimesed kosmeetikatooted valmisid emal ja tütrel koos eneseharimise ja katsetustega juba mõni aasta tagasi – 2009. aastal. MUKK-tooted tulid müügile aga sellest sügisest. Saaremaise käsitöökreemi turustamine toimub edasimüüjate kaudu. Tallinnas on näokreemid, kätepalsam ja jalasalv müügil loomelinnaku kaupluses Mimesis ja Arsenali keskuses Bio4You poes.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare