FOTO: Hiiumaa praamil müüdi hallitanud kiluvõileiba

 (11)

kiluvõila maitses hästi
Foto: Andres Putting

Esmaspäeva hommikul sai reisija Heltermaa-Rohuküla praamil Regula hommikusööki valides väga kehva kogemuse osaliseks. Nimelt oli üks kiluvõileibadest tugevasti hallitanud.

Hommikul kell 8.30 Heltermaa poolt startinud praamil soovis “Kodutunde“ saate produtsent Kristi Nilov kõhukinnituseks valida endale kiluvõileiva, aga kile äärt paotades vaatas talle vastu suur hallituse pesa, kirjutab Meie Maa.

“See tähendab, et kui sa oled hommikul varajasel reisil ja tõstad teenindajana sellise asja välja – kas sa tõesti ei kontrolli, mida sa müügiks paned?“ imestas Nilov. “Aga kui selle oleks võtnud mõni laps – väga õudne!“

Kui Nilov oli teenindaja tähelepanu sellele juhtinud, olevat naine käega löönud ja väsinud häälel öelnud, et ta on nii tüdinenud – kõik alati mädaneb, hallitab ja on halvaks läinud, ta ei jõua siin enam olla. Pärast oli teenindaja veel vabandanud ja väljendanud oma šokki olukorra kohta.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare