Jääolud lubasid kiirlaevad juba tänasest merele


Linnahalli juures
Linnahalli juuresFoto: Tanel Meos

Tallinn-Helsingi reisiliinil kiirlaevadega sõitev Linda Line alustas täna hommikul reisijateveo hooaega. Tavaliselt on jääolud sundinud kiirlaevu sadamase jääma kuni aprilli keskpaigani.

Linda Line’i juhataja Enn Rohula sõnul alustab laevafirma esialgu navigeerimist katamaraaniga Merilin ning sõidugraafikut tihendatakse teise laevaga veidi hiljem. „Vaatame, kuidas reisijad sedavõrd varase hooaja alguse vastu võtavad. Kui muidu oleme liinile läinud aprilli keskpaiga ja lõpu vahemikus ning eelmise aasta aprilli algus tundus juba väga varajane, siis nüüd oleme alustamas veel kaks nädalat varem,” rääkis Rohula.

Katamaraan Merilin hakkab pakkuma kiireimat ühendust Tallinna ja Helsingi kesklinna vahel kuus korda päevas. Linda Line Expressi kiirlaev väljub nädala sees Tallinnast tavaliselt kell 8.00, 14.00 ja 18.00 ning Helsingist 10.00, 16.00 ja 20.00. Erandiks on reeded, kui sõidud tehakse tihedamalt ja varem ning pühapäevad, mil liinile minnakse hommikul kaks tundi hiljem. Kiireimatele ostjatele algavad piletihinnad 19 eurost.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare