Kuhu on kadunud Omniva kirjakastid?

 (57)

KIRJAKAST
KIRJAKASTFoto: Karin Kaljuläte

Raplamaal tabas inimesi üllatus, kui selgus, et tavapärases kohas asuma pidanud Omniva kirjakast oli justkui üleöö kadunud.

Omniva meediasuhete juht Mattias Kaiv selgitas Raplamaa Sõnumitele, et tegemist on Omniva algatatud kirjakastide võrgustiku korrastamisega. Vähemkäidavates kohtades asunud kirjakastid paigutatakse ümber käidavamatesse kohtadesse ja väga vähe kasutust leidnud kirjakastid eemaldatakse.

„Näiteks on Raplamaal 34 kirjakasti, kuhu ei postitatud kuu aja jooksul mitte ühtegi kirja, kuid kirjakandja peab käima nende juures pidevalt vaatamas, kas sinna on midagi postitatud,“ ütleb Kaiv.

Ümberkorralduste aluseks on tänavu jaanuaris Omniva tellimusel läbi viidud postiteenuste uuring ja ümberkorraldusi viiakse läbi maakondade kaupa, alustati maikuus Raplamaal.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare