Uudsed tööriistad on kergemad

 (5)
Fiskarsi uudse konstruktsiooniga kirves.
Fiskarsi uudse konstruktsiooniga kirves.Foto: Repro

Tööriistatootja Fiskars on turule toonud kergemad kirved ja aiatööriistad.

Kirveste valmistamisel on turvalisus ja täpsus üks esimesi märksõnu, mis iseloomustavad Fiskarsi uue generatsiooni kirveid. Need kirved on turvalisemad ja mugavamad.

Näiteks on käepideme otsas konks, mis takistab kirve käestlibisemist ja takistab seeläbi võimalikke õnnetusi. Nende kirveste tunnusjooneks on ka 3D-käepide, mis tagab turvalisuse ja löögikiiruse.

Turvalisuse eesmärgil on tera üle valatud ja võlli tugev struktuur fikseerib kirvepea tugevalt varre külge.

Kirvepea on topelt karastatud, seega maksimaalselt vastupidav ja seda on lihtne teritada. Samas on tööriist väga kerge, sest on valmistatud praktiliselt purunematust FiberCompi materjalist.

Fiskars Lighti sarja tööriistad muudab kergemaks see, et need on valmistatud alumiiniumist ning nad on ka veidi lühemad. Nendega on lihtsam tööd teha ning neid on mugav ladustada ja hoida. Ladustamine on lihtsam selle poolest, et tööriistadel on käepideme küljes D-kujulised aasad või riputusavad.

Hoolimata kergusest on tööriistad väga vastupidavad, sest alumiiniumile lisaks on kasutatud terast.

Tööriistad on mõõtmetelt veidi pisemad, mis teeb nende kasutamise eriti mugavaks just väiksemates aedades. Samas ei ole Light-sarja tööriistad mõeldud üleliia raskete tööde tegemiseks, nagu näiteks kõva ja kivise pinnase kaevamine.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare