Vanamõisa Käsitöölaadal selgitati Eesti meistrid BBQ-s

 (2)
Vanamõisa Käsitöölaadal selgitati Eesti meistrid BBQ-s
Erakogu

Eesti BBQ meistriks tuli Türi Pritsumehed, teise koha saavutas BBQ Symphony ja kolmas oli Faeton.

BBQ Festivali Parimad sašlõkimeistrid olid samuti Türi Pritsumehed ja nemad valmistasid ka Maitsvaima kastme. Kiireim grillisüütaja oli BBQ Symphony ning Rahva Lemmikuks valiti UQ bbq&grill.

„Konkurents oli tihe, võistlus hästi korraldatud ja kohtunikud olid professionaalsed,“ ütles Pritsumeeste kapten Arvi Pitelkov.

Võistluste kohtunik Raivo Vokk kiitis huvitavaid üllatuslikke maitseid ja peakohtunik Rene Kiis lisas: „Võistluse tase oli kõrge – esmakordselt Eestis tegime rahvusvahelise Kansas City BBQ Society poolt tunnustatud võistluse, millest võtsid osa nii kodu- kui välismaal kõrgelt hinnatud võistkonnad. Barbecue eripäraks on see, et road valmivad ainult puit-, söe- või graanulküttega ahjudes.“

BBQ Festivali ja Käsitöölaata külastas üle 10 000 inimese. Festival andis grillihuvilistele võimaluse omavahel rinda pista ning laadakülalised said maitsta erinevaid hõrgutisi. Kogu üritust saatis mõnus melu ja vaba õhkkond ning külastajad saavad soovi korral kõik kohapeal nähtu ja kuuldu kodus järele proovida. BBQ Festivali päevajuhiks oli Emil Rutiku.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare