VIDEO: Kuidas avada Tere jogurteid?

 (2)

Kes on ostnud AS Tere suuri või 0,33 liitriseid Helluse jogurteid teab omast käest, kui keeruline on neid avada. Kui kork pealt ära keerata, ilmub kinni joodetud nagaga kork, mis tuleb nii ära sikutada, et see ei läheks katki. Lisaks tuleb ennast pudelist kaugemal hoida, kuna rebeneva korgi vahelt pritsib tavaliselt jogurtit välja.

Kui kolleeg määris väikest Helluse jogurtit avades toote pritsmetega nii oma pluusi, püksid kui ka osa auto sisustusest, sai hing täis, nii et ta läkitas Teresse kirja, kus kirjeldas olukorda ja küsis, kas ettevõte on mõelnud selle pakendamisviisi parandamisele ja muutmisele?

Vastus saabus paari päeva jooksul:
„Meil on kahju, et meie toode teile nõnda palju pahameelt valmistas. Aegajalt võib tõesti ette tulla, et ei saa pudelit avatud või siis pritsib. Olukorra parandamiseks me küll tegeleme ka seadme tehnilise poolega, sest kogu pakendipudeli plastosa valatakse valmis kohapeal otse villimise ajal ja palju sõltub masina seadistusest, tööst ja korrasolekust. Pudeli korgiosa põhimõtteline muutmine ei ole paraku võimalik ilma uut pakkemasinat soetamata.

Kuigipalju annab asja parandada ka avamistehnika muutmisel. Spiraalse korgi puhul soovitame mitte suure hooga kogu korki maha kerida vaid napsata viimane lõpp ära näppudega. Näpud saavad küll tootega kokku aga kõik ülejäänu jääb puhtaks.

Sangakesega variandi puhul soovitame rahulikult sikutada sangakese ühest kinnitusservast.“

Võtame kindlasti teie tähelepanekuid arvesse ja loodame, et ka meie poolt antud juhtnöörid on abiks, et ei peaks igakord pudelit avades pahandama.