Aita valida aasta loomasõbralikum ja -vaenulikum tegu

 (6)

Aita valida aasta loomasõbralikum ja -vaenulikum tegu
FOTO: Marko Mumm

Eesti Loomakaitse Selts (ELS) kuulutab täna, 4. oktoobril tähistatava ülemaailmse loomade päeva raames välja lõppeva aasta kõige loomasõbralikuma ja –vaenulikuma teo konkursi.

Oktoobri- ja novembrikuu jooksul saavad kõik soovijad saata oma arvamuse 2016. aastal Eestis aset leidnud kõige positiivsemast ja negatiivsemast loomadega seotud ning avalikkuse tähelepanu pälvinud teost. Lugusid oodatakse e-posti aadressile 2016@loomakaitse.ee või ELS kodulehele kuni 30. novembrini.

1.-31. detsembrini saab igaüks samal veebiaadressil hääletada enim saadetud lugude seast kõige loomasõbralikuma ja -vaenulikuma teo poolt. Jaanuari alguses kuulutab ELS välja kaks enim hääli saanud tegu.

“Loomasõbralikuma ja -vaenulikuma teo valimine kutsub aastale tagasi vaatama ning kaasa mõtlema, millised loomadega seotud juhtumid on meid enim südamlikult liigutanud või hingepõhjani šokeerinud. Üleskutse ärgitab rohkem märkama enda ümber abi vajavaid loomi, ennetama loomade väärkohtlemist ja harib mitmes mõttes: seab eeskujud, keda järgida ja teavitab, mis on täna meie ühiskonnas valitsevad loomade heaolu puudutavad kitsaskohad,“ sõnab ELSi hädajuhtumite juht Maaja Mäll.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare