Andres Hanso: ees ootab sundliitmine ja alandused

 (32)

Andres Hanso: ees ootab sundliitmine ja alandused
Foto: Eesti Entsüklopeedia

Pöide vallavanem Andres Hanso ei välista, et juhul, kui riigikohus sunnib haldusreformi seadust muutma, võib Pöide volikogu sobivamate liitumistingimuste korral oma senist vastuseisu ühtsele Saaremaa vallale muuta.

Pöide vallalehes nentis Hanso, et kui Orissaare ja Laimjala ütlevad Pöide uuele liitumisettepanekule ei, siis on valla võimalus hüpata veel sel aastal ühinemise rongile üliväike, kui juba mitte võimatu. “Järgmisel aastal ootab meid tõenäoliselt ees sundliitmine koos kõigi sinna juurde kuuluvate alandustega,” lisas ta.

Saarte Häälele ütles Hanso, et alandus on valdade finantsiline kiusamine, mida praegu arutab muu hulgas ka riigikohus. “Kui lõpptulemus on üks ja seesama ehk suur vald, mida riik tahab teha, siis on alandav, et need, kes kahtlesid, jäävad kõigest ilma. Justnagu oleks koolipoiss pahandust teinud ja isa ütleb, et sel nädalal sa taskuraha ei saa,” selgitas ta.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare