Coop avab Jõgeval taas Pae Konsumi ja E-Ehituskeskuse

 (1)

Coop avab Jõgeval taas Pae Konsumi ja E-Ehituskeskuse
Coop

Täna avab Coop Jõgeval uue Pae Konsumi ja E-Ehituskeskuse, mis on nädala jooksul juba teine avatud kauplus Eesti suurimal toidu- ja esmatarbekaubanduse grupil.

Coop Jõgeva juhi Toomas Vahuri sõnul iseloomustab uut kaubanduskeskust eelkõige mugav ostukeskkond ning selle eripäraks on kahe poe koos toimimine. „Tegemist on avara ja visuaalselt väga kauni keskusega ning mõlemas kaupluses toimib ühtne kassasüsteem, mis võimaldab poe mõlemas osas kogu kauba eest korraga tasuda,“ lisas Vahur.

Möödunud aasta suvel uksed sulgenud ning nullist uuesti ehitatud kaubanduskeskuses hakkavad lisaks Konsumile ja E-Ehituskeskusele tegutsema apteek, lillekauplus, juuksur ning pitsarestoran. Pae keskusesse tuleb ka laste mängunurk.

Konsumis ja E-Ehituskeskuses saab tööd kokku 31 inimest. Keskuse ehitusalune pind on üle 3600 m2 ning kahe kaupluse sortimendis on kokku ligi 20 000 toodet. Keskuse juures on parkimiskohad 70 autole.

Pae Konsum suleti 3. augustil 2015. aastal ning lammutustöös algasid 26. augustil. Uue hoone nurgakivi pandi 27. oktoobril ning Coopile anti hoone üle 12. mail. Uue kaubanduskeskuse projekti autorid on AB Studio-3 ning lammutus ja ehitustööd teostas Astlanda Ehitus.

Coop Eesti jätkab laienemist jõudsalt. Laupäeval avas Coop Tartu linna südames Kvartali kaubandus- ja vabaajakeskuse uksed, milles asuvas Maksimarketis on kasutusele võetud uuenenud kontseptsioon ning juba uue nädala alguses teeb Põlvamaal Ahjas uksed lahti Illimari Konsum.

Pilte uuest Pae Konsumist ja E-Ehituskeskusest saab vaadata ja alla laadida siit.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare