Evelin Ilves võistles Paides Erika Salumäega

 (2)

Evelin Ilves võistles Paides Erika Salumäega
Foto: Sven Arbet

Paide spordihallis toimuva võistlussarja «Tähelepanu, start!» finaalüritusel allkirjastas Evelin Ilves ühe osapoolena noore sportlase preemia ning võitis asutamisleppele järgnenud teatevõistlusel oma meeskonnaga Erika Salumäe võistkonda.

Koostööleppe noore sportlase preemia asutamiseks sõlmid SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu Vabariigi Presidendi Abikaasa Allfond ja Nordea Pank. Ilves selgitas, et allkirjastatud preemia erineb teistest omasugustest eelkõige selle poolest, et sportlase vanusepiir on toodud madalamale, kirjutab Järva Teataja.

«Preemiale võivad kandideerida kõik koolinoored, vanuses 7 - 21,» selgitas ta. «Lisaks peab kandidaat silma paistma ka heade õpitulemustega. Taotleda võivad seda nii üksiksportlased kui ka meeskonnad ning ka puuetega noored.»

Allkirjastamise järel moodustas Evelin Ilves võistkonna, millega astus teatevõistluses vastu Eesti koolispordi liidu presidendi Erika Salumäe juhitavale võistkonnale. Avavahetuseks läksid rajale kaptenid ning kiirem oli Salumäe. Evelin Ilvese võistkond suutis aga vahe tasa teha ning võttis üldvõidu.

 

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare