FOTOD | Noored hundid hoos – Andres Sõber treenib Viru-Nigulas poisse


Andres Sõber, Viru-Nigula Hundid
Andres Sõber, Korvpalliklubi Viru-Nigula HundidFoto: Sven Arbet

Korvpallilegend Andres Sõber loob täna Virumaal Eesti korvpalli tulevikku, võistkonna uhkeks nimeks on Viru-Nigula Hundid.

Maaleht käis Viru-Nigulas vaatamas, kuidas kohalikud külapoisid Andres Sõbra käe all nii tublideks inimesteks kui ka loodetavasti lootustandvateks korvpalluriteks kasvavad.

Elage galeriid vaadates kaasa väikeste virulaste vahvatele ponnistustele Eesti värvikaima korvpallitreeneri käe all, kelle kohta on kirjutatud alljärgnevalt.

„Andres Sõber figureerib korvpalliareenil juba eelmise sajandi seitsmekümnendate lõpust alates ja tema mahlased väljaütlemised, emotsionaalne suhtlemisstiil ning selge nägemus platsil (ja ka selle kõrval) toimuvast on teinud temast ühe koloriitseima kuju Eesti spordis. Ükskõik, mida temast ka arvatakse – alates mölalõuast kuni Eesti korvpalli päästjani –, külmaks ei jäta ta kindlasti kedagi.” Nii seisis 2012. aastal Sõbrast vändatud filmi „Töö käib!” tutvustuses.

Maaleht tutvustab korvpalliklubi Rakvere Tarvas tähelennu ja kriisi järel avalikkuse eest varjul olnud Andres Sõbra tänaseid toimetamisi pikemalt neljapäeva, 8. märtsi lehes.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare