FOTOD | Noored hundid hoos – Andres Sõber treenib Viru-Nigulas poisseAndres Sõber, Viru-Nigula Hundid
Andres Sõber, Korvpalliklubi Viru-Nigula HundidFoto: Sven Arbet

Korvpallilegend Andres Sõber loob täna Virumaal Eesti korvpalli tulevikku, võistkonna uhkeks nimeks on Viru-Nigula Hundid.

Maaleht käis Viru-Nigulas vaatamas, kuidas kohalikud külapoisid Andres Sõbra käe all nii tublideks inimesteks kui ka loodetavasti lootustandvateks korvpalluriteks kasvavad.

Elage galeriid vaadates kaasa väikeste virulaste vahvatele ponnistustele Eesti värvikaima korvpallitreeneri käe all, kelle kohta on kirjutatud alljärgnevalt.

„Andres Sõber figureerib korvpalliareenil juba eelmise sajandi seitsmekümnendate lõpust alates ja tema mahlased väljaütlemised, emotsionaalne suhtlemisstiil ning selge nägemus platsil (ja ka selle kõrval) toimuvast on teinud temast ühe koloriitseima kuju Eesti spordis. Ükskõik, mida temast ka arvatakse – alates mölalõuast kuni Eesti korvpalli päästjani –, külmaks ei jäta ta kindlasti kedagi.” Nii seisis 2012. aastal Sõbrast vändatud filmi „Töö käib!” tutvustuses.

Maaleht tutvustab korvpalliklubi Rakvere Tarvas tähelennu ja kriisi järel avalikkuse eest varjul olnud Andres Sõbra tänaseid toimetamisi pikemalt neljapäeva, 8. märtsi lehes.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare