FOTOD: Vaata, millise korteri saab vaid ühe euro eest!

 (92)

FOTOD: Vaata, millise korteri saab vaid ühe euro eest!
Aasta eest hooldekodusse läinud elaniku korter on pakkunud huvi inimestele, kes kindlasti pole seal tegutsenud sooviga saada selle kinnisvara omanikuks.Foto: Sven Arbet

Roosna-Alliku vallas Viisu külas saab osta kolmekorruselisse paneelmajja eri suurusega kortereid, mis kõik maksavad täpselt ühe euro.

“See on hea maja! Oleks väga kahju, kui lagunema hakkaks ja me peaksime ta kokku lükkama!” on Roosna-Alliku vallavanem Peeter Saldre lootusrikas. Viisu küla pole sugugi paha koht, kuhu kinnisvara hankida.

Kolmkümmend aastat tagasi ehitatud 24 korteriga majal on tugevad seinad ja korralik katus. Lisaks on korterites pliitküte ja maja ühte tiiba on omal ajal ehitatud katlamaja, mille abil võiks rajada säästliku küttesüsteemi. Kui saaks maja rahvast täis ja ühistu käima, tuleks siit elamine missugune!

Vallavanema lootust toetab Viisu asukoht. Külast vallakeskusse Roosna-Allikule ja maakonnakeskusse Paidesse on enam-vähem võrdselt maad, pisut üle kümne kilomeetri. Autoga on see ainult korraks hoogu võtta.

“Ja meil on külas oma lasteaed, ilus park, kordatehtud külakeskus, raamatukogu ja korralik saun,” loetleb Saldre.

Kahtlevad ja kiidavad

Üht ja teist põske märtsipäikese poole keeravad Viisu elanikud kiidavad ise ka oma elukohta. Vastupidiselt vallavanemale ei taha nemad aga korteritehingusse uskuda.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>

Maalehel on ilmumas kõigile eestlastele oluline raamatusari “Eestile elatud elud”.
Raamatusarja saab tellida raamatud.maaleht.delfi.ee või osta iganädalast raamatut koos Maalehega erinevatest müügikohtadest.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare