GALERII | Kolmekümnesed Seelikukütid andsid Tartus parajalt pöörase juubelikontserdi

 (3)
Seelikukütid 30
Üks habe kestab keskmiselt ühe aasta.Foto: Anni Õnneleid

Ansambel Seelikukütid andsid laupäeval, 11. novembril, oma kolmekümnenda juubeli puhul Tartu Vanemuise kontserdisaali täismajale sooja ning vuntsidega bändile iseloomulikult lõbusa kontserdi.

„Maalähedane ja humoorikas. Nad pole aastatega vanemaks jäänud,” räägivad kontserdi vaheajal kohvi joovad sõbrannad Ülle ja Helgi. „Nende saladus on vahest temperament. Vunts kuulub asja juurde.”

Põlva visiitkaart, ansambel Seelikukütid, on järgemööda 30 aastat tegutsenud. Selle aja jooksul pole peaaegu üldse muututud. Tartu kontsert oli tuuritavale ansamblile üks neljast kontserdist, kus koos Lõõtsavägilaste ja MTJ-ga sünnipäeva tähistati.

Ühe loo ajal ronis lavale purjus mammi. Foto: Anni Õnneleid
Seotud lood:

Kontserdikülastajad nägid Seelikukütte oma parimal kujul. Habemega naljad, tempokad lood, anekdoote puistav õhtujuht, mööda saali jooksvad tantsijad ning välja loositud likööripudelid. Vaata fotodelt heliproovi tegemist, lavatagust vuntsikleepimist, kontserdil toimunud möllu ning autogrammisoovijaid.

Bändist, mis on stabiilsuse sümbol, muusikute hingesaladustest ning nende arvamustest 2014. aastal Eurovisiooni võitnud habemega Conchita Wursti kohta saad pikemalt lugeda järgmisest Maalehest.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare