Haige vanahärra loodab oma koerale uue kodu leida

 (3)
Haige vanahärra loodab oma koerale uue kodu leida
Betsy, kes otsib uut kodu.Foto: Facebook

"Betsy on viieaastane koerapreili, kes armastab oma peremeest väga. Aga vanahärral, kelle oma Betsy on ja kes teda samuti väga armastab, on terviseprobleemid ja tal ei ole enam võimalik Betsyga jalutamas käia ning tema eest hoolitseda," kõlab üleskutse hiljuti loodud Facebooki lehel "Aitame Betsyt".

Betsy peremehel on loomast küll kahju loobuda, kuid ta annab endale selgelt aru, et aastaid turjal vähemaks ei jää ning haigused, mis liikumist takistavad, ka üleöö olematuks ei muutu, pigem kipuvad süvenema. Sestap ongi ta soostunud heade inimeste abiga loomale uut ja armastavat kodu otsima.

"Betsy ei ole tõukoer. On selline pruunikasvalge ja naljakalt karvane, silmad headust ja armastust täis. Headus temas ajab lausa üle ääre. Armastab jalutada, sügamist, mängida. Talle meeldib inimeste lähedus," iseloomustatakse Betsyt Facebookis.

Ning lisatakse, et ta ei hammusta, ei diivatse ega jonni. Toidu suhtes on täitsa omnivoor: ei ole pirtsakas ja tõesti sööb kõike. Koerte hingeelu tundvad inimesed on ta üle vaadanud ning kinnitavad, et mingeid käitumisprobleeme Betsyl pole.

Tüübilt oleks Betsy pigem sobiv õuekoeraks, kuid kuna ta on harjunud eluga korteris, sobib ka see variant.

Hea lugeja, kui sa tunned, et suudad Betsyle uueks peremeheks olla või talle ajutist hoiukodu pakkuda, leiad kontaktandmed ühenduse võtmiseks SIIT.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat lihtsamatest ehitustöödest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare