Heauskselt uuele omanikule antud kassipoeg visati tänavale

 (23)

Heauskselt uuele omanikule antud kassipoeg visati tänavale
Pilt on illustratiivne.MorgueFile

Kohtla-Järvelt leiti Ahtme linnaosa tänavalt läbikülmunud ja verine kassipoeg, kes kössitas samas pappkarbis, millega ta oli uuele omanikule üle antud.

Kohtla-Järve loomade varjupaiga vabatahtlik Julija Tupitsõna tegi politseile avalduse, et jõuda selgusele, kuidas sattus omanikku vahetanud kassipoeg abitus seisundis tänavale, kirjutab Põhjarannik.

“Ta oli ninapidi karbi seina külge külmunud ning end lahti tõmmates ninalt naha maha tõmmanud, kuid see polnud tema ainuke vigastus,” kirjeldas Kohtla-Järve loomade varjupaika toimetatud kassipoja olukorda seal vabatahtlikuna abiks käiv Julija Tupitsõna. “Me ei olnud üldse kindlad, et ta elama jääb.”

Kassipoeg lonkas ühte käppa ning verekoguse järgi karbis otsustades oli ta lüüa saanud. “Karp oli üleni verine, kassi nina ja suu samuti. Ta oli läbi külmunud ning apaatne, ei liigutanud ennast algul üldse,” kirjeldas Tupitsõna.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare