Hiiumaa [eel]arvamusfestival lubab intrigeerivaid arutelusid

 (1)
Hiiumaa [eel]arvamusfestival lubab intrigeerivaid arutelusid
-

Juunil teisel laupäeval ootavad hiidlased kõiki [eel]arvamuste küüsis „vaevlevaid“ huvilisi esimesele Hiiumaa [eel]arvamusfestivalile.

[eel]Arvamusfestivali eesmärk on luua Hiiumaale keskkond ja võimalus, kust saada värskeid ideid ja uusi teadmisi, mis inspireeriksid kaasa mõtlema, sõna sekka ütlema ning muutusi ise eest vedama.

Tele- ja raadioajakirjanik ning koolitaja Märt Treier modereerib mitut Hiiumaa [eel]arvamusfestivali arutelu ning on hallata võtnud ühe festivali kolmest alast — kasvamise ala, annab Hiiu Leht ülevaate esinejatest.

Ka tema juhitud arutelude pealkirjad on intrigeerivad: “Kas Hiiu lapsest kasvab õnnelik pensionär?”, “Kellele läheb korda, kes käib ja mis toimub koolis?” ja “Kuidas kasvatada porgandit?”.

Ajakirjanik, poliitik ja riigikogu liige Hannes Rumm toimetab festivali tulevikualal ning juhib arutelu “Väikesed võimalused on sageli suurte asjade alguseks”.

Arutelul “Hiiumaa — uus Silicon Valley” osaleb teiste seas programmeerija ja ärimees, internetiportaali rate.ee looja Andrei Korobeinik, arutelul “Kelle oma on Hiiumaa mets” on kohal zooloog, Euroopa naaritsa asurkonna taastaja Hiiumaal Tiit Maran ja keskkonnaaktivist Züleyxa Izmailova.

Kokku osaleb Suursadamas toimuva festivali kümnel arutelul ligi 40 tuntud ja vähem tuntud eksperti ja arvamuseavaldajat.

Rohkem infot saab ürituse kohta SIIT.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare