Hiiumaal hakkab pangateller kaks korda kuus mööda Coopi poode ringi sõitma

 (3)
Coop Konsum Mustvee
Foto: Anni Õnneleid

Jõudsalt üle Eesti laienev Coop Pank hakkab ringisõitva pangatelleri abil kliente nõustama Hiiumaa eri nurkades asuvates Coopi kauplustes.

Mullu novembris Kärdla Tormi Konsumis avatud Coop Panga pangapunkt läks Coop Panga juhatuse esimehe Margus Rinki sõnul üle Eesti asuvatest pangapunktidest kõige aktiivsemalt käima.

„Hiidlaste suur huvi Coop Panga teenuste vastu ja väga hea koostöö Hiiumaa Tarbijate Ühistuga viis selle sammuni, et meie Haapsalu kontori teller hakkab nüüd teatud sagedusega Hiiumaal asuvates Coopi kauplustes kliente teenindamas käima,“ selgitas Margus Rink. Lisaks nõu küsimisele saab telleri abil Coopi kauplustes teha lihtsamaid pangatoiminguid. Telleril on kaasas avalduste vormid ja ta abistab vajadusel nende täitmisel.

Rinki sõnul on Coop Panga eesmärk muuta pangaasjade ajamine võimalikult mugavaks ja kättesaadavaks ka väiksemates piirkondades ning seetõttu on pank toonud oma teenused järk-järgult Coopi poodidesse.

„Soovime olla oma klientidele lähedal ja seetõttu teeme tööd selle nimel, et muuta kauplused keskuseks, kus klient saab lisaks igapäevaostudele teha vajadusel ka lihtsamaid pangatoiminguid. Täna oleme selleks avanud erinevates üle Eesti asuvates Coopi poodides 24 pangapunkti,“ selgitas Rink. Pangapunktis saab avada pangakontot, vormistada pangakaarti ja esitada väikelaenu taotlust.

Esimene Coop Panga tellerituur toimub Hiiumaal 5.-6. aprillil, kliente võetakse vastu kõigis seitsmes saarel asuvas Coopi kaupluses. Telleri kauplustes viibimise ajagraafik on väljas kaupluste teadetetahvlil. Esialgse plaani kohaselt käib teller Haapsalust Hiiumaale kliente nõustamas ja abistamas kaks korda kuus ning vastavalt klientide nõudlusele korrigeeritakse aeg-ajalt tellerituuri plaani.

Seotud lood:

Kas sama hakatakse võidakse üle Eesti laiendada?

"Eile käivitunud telleri ringsõit Hiiumaa kauplustes on meil pilootprojekt. Esmalt vaatame, et kuidas kliendid sellise lahendusega kaasa tulevad ja selle pinnalt siis teeme juba edaspidiseid plaane," teatab Coopi kommunikatsioonijuht Mari-Liis Sesmin.

Meenutame, et Selverilegi meeldib Hiiumaal uusi teenuseid katsetada - detsembris hakkas seal sõitma uus poebuss: "Hiiumaal uue poebussi käima pannud Selver: teised vahest ei oska sellist äri ajada".

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare