Hiiumaale pääsemise suurendamiseks lisati ööreise

 (1)

foto-24
Foto: Ester Vaitmaa

Esmaspäevast, 20. juunist on Hiiumaa ja mandri vahelisel laevaliinil oluliselt rohkem väljumisi, mõned päris uutel aegadel.

Lisatud on öiseid väljumisi ja lisalaevana parvlaev Harilaid. Põhisõite teevad parvlaevad Regula ja St Ola, kirjutab Hiiu Leht.

Täiendavalt on liinile lisatud parvlaev Harilaid, mis teeb vähemalt 7. augustini nädalas 32 reisi, lisaks põhigraafiku 158 reisile. Kokku on sel suvel Hiiumaa ja mandri vahelisel laevaliinil nädalas 190 reisi. Tööpäeviti on sõiduplaanis 11, reedeti ja pühapäeviti 12 väljumist.

Igapäevaselt on sõiduplaani lisatud südaööl väljuvad reisid alates 23. juunist ning reedeti mõlemast sadamast ja pühapäeviti Heltermaalt poolteist tundi peale südaööd väljuvad reisid.

Hiiu maavanem Riho Rahuoja selgitas, et reedeks ja pühapäevaks lisati öised reisid planeeritud graafikusse, et oleks tagatud ligilähedane veovõime võrreldes möödunud aasta sama perioodiga ja et ennetada lisareiside vajadust. “Suurim nõudlus on just nendel päevadel ja igal juhul on õigem panna reisid graafikusse, kui et jääda lootma, et nõudluse korral tehakse lisareis,” lisas maavanem. “Reisijatel on võimalus reisi ette planeerida ja kindlasti aitab selline graafik meie suveüritustel osalejatel saarele tulla ja siit ka ära saada.”

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare