INTERAKTIIVNE GRAAFIK | Selline on välja näinud Rakvere omalaadne jõulukuusk 2013 - 2017

 (20)

Juba viiendat aastat jutti käib Rakvere linna nii Eesti kui ilma kaardile kandmine isemoodi kuuse abil. Täna, esimesel advendil, saab püsti järgmine linnakunstnik Teet Suure loodud kuusepuu.

Neli aastat viiest on kuusk sündinud Rakvere ametikooli õppurite ja õpetaja Raiko Kaasiku käe all. Fotod nende loomest on Eestit ja Rakveret tutvustades maailmale mitu tiiru peale teinud, juhtivate meediaväljaannete külgi täitnud, viimastel aastatel ka kas maailma kümne või kahekümne ühe kõige vahvama jõulupuu hulka pääsenud.

Eriliste kuuskede pelgureil on tänavu Rakveres hea aasta. Nimelt otsustati linnas avalikku paika, kiriku ligidusse püsti panna ka traditsiooniline jõulukuusk, et igaüks saaks siis endale sobivast kuusest rõõmu tunda. Tänavu ilmestavad Rakvere jõuluaega ka ligi poolsada jõuluvana, kes oma arvult juba 17. ülemaalise konverentsi raames saabuvad Kadrinast 1. advendil Rakveret uudistama.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare