Kassi tapjani juhatava info eest pakutakse 1200 eurot

 (13)

Kass
Foto on illustratiivne.Foto: Argo Ingver

Rootslasest telesaatejuht on nõus sellele, kelle antud info alusel leiab politsei inimese, kes eakast kassist autoga üle sõitis ja oma tegevuse samal ajal ka videole jäädvustas, maksma 10 000 Rootsi krooni ehk 1236 eurot.

Julia-nimeline kiisu suri autorataste all möödunud teisipäeval Säffles. Pealtnägijate sõnul lähenes auto ülisuurel kiirusel ning sõitis kõnniteel istunud 15-aastasest kassist otse üle. Sõiduki avatud akendest kostusid tänavale naer ja huilged.

Julm tapmine on kohalikku kogukonda vapustanud ning inimesed soovivad mõrvarist autojuhi ja tema kaaskonna üles leida. TV saatejuht Peter Rylander on üks neist, kelle äärmiselt julm käitumine endast välja viis ning ta on kurikaeladeni juhatava teabe eest leiutasu välja pannud.

"Tegemist on traagilise ja kohutava õnnetusega, millel on küll olemas tunnistaja, kuid kahjuks ei pannud ta tähele auto registreerimisnumbrit," sõnad Rylander ajalehele Säffle-Tidningen.

Tasu võib saada igaüks, kelle poolt edastatud korrektne ja täpne teave aitab politseinikel kassi tapja leida.

Allikas: The Local

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare