Kauplusauto juhist saaks Repinskile hea nõunik

 (7)

Kauplusauto juhist saaks Repinskile hea nõunik
Foto: Raivo Tasso, MAALEHT/RAIVO TASSO

Nelja valla rahvale igapäevast leiba koju toimetav kauplusauto juht Toomas Nurja on oma tööd teinud viis aastat ning selle aja jooksul suhelnud sadade ja sadade maakonna ääremaa elanikega.

Ilmselgelt on ta maaelu rõõmude, murede ning tegeliku olukorraga erinevates piirkondades kursis paremini kui keegi teine.
“Jah, nii on, tõesti. Tunnen peaaegu kõiki ja neid on kokku ligikaudu pool tuhat,” kinnitas Toomas Meie Maale.

“Vahel võtab poering aega päris kaua just seetõttu, et inimesed tahavad rääkida oma elust, uurivad, kuidas mujal elatakse ning küsivad arvamust poliitiliste suundade kohta. Mitmele memmele sõidan ju lausa hoovi, et nende jalavaeva vähendada.”

Nii võiks olla minister Repinskil enne maainimeste eluolu parandamiseks tehtavate otsuste tegemist Toomas Nurjalt nii mõndagi asjakohast teavet saada, mille põhjal vähemalt Saare maakonna muredele lihtsamalt lahendusteni jõuda.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare