Kaval seeniortaksojuht napsab Kuressaares teise firma kliente

 (5)

Arestimist ootavad taksod politsei hoovil
Foto on illustreerivFoto: Andres Putting

Detsembris 83-aastaseks saav taksojuht on Kuresaares kolleegidele pinnuks silmas, kuna võtab kliente peale teise firma teenindusalas. Mees ise probleemi ei näe.

Kuressaare taksojuhtide ühingu K-Takso juhatuse liige Rando Kaubi saatis Kuressaare lennujaama juhatajale Mati Tangule märgukirja, milles palus võtta tarvitusele abinõud korra tagamiseks lennujaama taksoveol. K-Takso on lennujaama lepinguline partner.

Kaubi sõnul kaotab K-Takso pidevalt kliente, sest lennujaama taksopeatust kasutab väidetavalt ka FIE Manivalde Soom, kuigi õigust tal selleks ei ole. “Hotellid kaebavad, et auto on must ja haiseb ning juht ei anna kliendi nõudmisel sõiduhinnaga tšekki või on see nii segane, et firmade raamatupidamised keelduvad seda tunnistamast,” kirjutas Kaubi ja lisas, et hiljem pöördutakse pretensioonidega nende poole.

Manivalde Soom kinnitas Saarte Häälele, et seisab lennujaamas alati tavaparklas, näoga lennuraja poole. Taksopeatusse sõidab ta hetkeks alles siis, kui kõik teised taksod on klientidega ära sõitnud. “Ma ei lähe nende ette kliente ära võtma. Kui nad on eest läinud, siis sõidan sinna. Ma võin ju väljaku peal seista?”

Soom leiab nimelt, et kui tema ei või lennujaama eest reisijaid peale võtta, siis ei tohiks seda teha ka eraautodega inimesed, kes oma tuttavatele järele tulevad.

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat taaskasutamisest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare