Kevadpühal avab huvilistele uksed sadakond maaturismi ettevõtet


Hiina delegatsioon Andre juustufarmis
Seda vasikat saab näha Andre farmis, kes tänavu otsustas avatud talude päeva kõrval osaleda ka avatud turismitalude päeval.Foto: Anni Õnneleid

1. mail peetakse üle Eesti maaturismi avatud uste päeva, mille puhul sadakond maapiirkondades tegutsevat turismiettevõtet võtavad algava hooaja puhul vastu külalisi ja tutvustavad selle suve paremaid puhkusevõimalusi.

“Homsel avatud uste päeval saab üle Eesti tasuta või erihinnaga osaleda matkadel ja retkedel, sõita paadiga, teha käsitööd, osaleda töö- ja õpitubades, kogeda uusi maitseelamusi, lüüa kaasa talgutel, teha tutvust taluloomadega, kohtuda tubli pererahvaga ja käia kuumas saunas,” loetles MTÜ Eesti Maaturism tegevjuht Raili Mengel.

Maaturismi avatud uste päeva peetakse juba viiendat aastat ja paljude turismiettevõtjate jaoks tähistab see uue töise hooaja algust.

Avatud turismitalusid jätkub igasse Eesti piirkonda. Kogu üle-eestilise programmi ja osalejad leiab maaturism.ee veebikaardilt. Kaardilt näeb täpselt, kus ettevõtted paiknevad ning mida nad sel päeval pakuvad.

Avatud uste päeva pakkumised leiab ka mobiilirakendusest NaviCup. Rakenduse kaart on saadaval nii Android Play poes kui App Store’is ning kuvab infot ettevõtete asukohtade ja seal toimuva kohta. Rakendus juhatab mugavalt õigesse kohta ning selles saab külastatud ettevõtteid hinnata ja jätta tagasisidet.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare