Maaleht püstitab uue tiraažirekordi

 (8)
Maaleht püstitab uue tiraažirekordi
Maaleht

Homme ilmuva Maalehe trükiarv tõusis rekordilise 101 320 eksemplarini. Selles ennustab astroloog Igor Mang, mida toob algav ahviaasta 12 tähemärgile.

„Maaleht on Eesti kõige suurem nädalaleht, kattes oma lugude ja levikuga nii Tallinnat ja Harjumaad kui ka muidugi kogu ülejäänud Eestit. Maalehe ajakirjanikud külastavad lugude kirjutamise käigus väga erinevaid paiku üle Eesti, et anda oma lugejatele kõige vahetum pilt Eesti elust selle erinevates nurkades," kommenteeris Maalehe peatoimetaja Andres Eilart.

Peatoimetaja sõnul leiab ka seekordsest lehenumbrist teemasid servast-serva. "Lisaks Igor Mangi suurele aastahoroskoobile on lehes näiteks põhjalik usutlus igapäevastel majandusteemadel Urmas Sõõrumaaga, praktiline ülevaade värsketest seadusemuudatustest, ilmavigurite tegelikust mõjust, meie suurkuju Paul Kerese kõige viimaseks jäänud foto erakordsest taustast, mida Vello Salo arvab pööraseks muutunud maailmast ja palju-palju muud. Kokku seekord tervelt 60 lehekülge põnevat lugemist, pluss kasulikud lisad.“

Sama lehenumbri eelmise aasta tiraaž oli 94 000 ja 2014. aastal 91 700 eksemplari.

Maaleht on Eesti suurim nädalaleht, millel on üle 42 000 digi- ja paberlehe püsitellija. Just lõppenud aasta detsembris oli Maalehe trükiarv koguni Eesti suurim. Maaleht kajastab elu vahetult ja üle-eestiliselt.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare